До уваги жителів громади!

10.05.2022-го року та з 06.05.2022-го року 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Нові Санжари по вулиці вул.Центральна (буд. № 25, 27, 36, 38, 46, 50, 106), провулку Нафтовий (буд. № 1, 3).

11.05.2022-го року з 8.30 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Дубина по вулицях: Вільхова (буд. № 1, 4, 11, 14, 15, 19, 19а, 21а, 26, 26 б, 28, 28а, 36, 37, 37а, 38, 39, 41, 42, 45, 48, 49, 51, 53, 54а, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 65, 66, 67, 69, 78),Центральна (буд. № 1).

Шановні ветерани та учасники Другої світової війни! Шановна Новосанжарська громадо!

8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення. Це свято покликане консолідувати українську націю, вшанувати подвиг усього українського народу у Другій світовій війні, незалежно від переконань та політичної спрямованості.

День пам’яті і примирення – це день, коли всі ми маємо шанс вислухати і зрозуміти один одного, забути образи чи нав’язані стереотипи, осягнути, що усі ми є українцями – єдиною нацією, незважаючи на мову, якою говоримо, віру, якої дотримуємося та місця народження.

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об'єднані нації. Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Тому з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення й Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні прийміть, шановні ветерани, побажання довгих років життя, міцного здоров’я, незламності духу, щастя у родинному колі, достатку, віри і впевненості у завтрашньому дні. Хай нові покоління свято бережуть пам’ять про ваш безсмертний подвиг!

З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН

Фахівці системи безоплатної правової допомоги Полтавщини продовжують працювати на інформаційно-правовому фронті та знайомити громадян з актуальною правовою інформацією сьогодення. У квітневому спеціальному випуску юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» фахівці Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги Полтавської області зібрали найактуальніші правові консультації, що стосуються захисту прав громадян в умовах воєнного стану. З актуальними правовими консультаціями, роботою системи безоплатної правової допомоги як України, так і Полтавщини в умовах воєнного стану, новими її формами та напрямами можна ознайомитися у черговому випуску видання

Приємного читання!

Бережіть себе та близьких!

Все буде Україна

До уваги жителів громади!

Підприсмством ТОВ «Востокстройгаз» буде застосовано пестициди та агрохімікати на полі озимої пшениці відділку I №2, які межують з населеним пунктом Лисівка.

Обробка буде проводитись з 4 травня по 15 травня 2022 року у вечірній період з 18:00 до 22:00 год. та у ранковий — з 6:00 до 10:00 год. при температурі повітря від + 5 ос до +25 ос та швидкість вітру не більш 4 м/с.

Діючі речовини: галауксифен-метил+флорасулам+клоквінтосет-кислоти.

Ступінь токсичності препарату: класифікація ВООЗ: ІІІ

Спосіб (метод) застосування засобів захисту рослин: наземне оприскування.

На територію оброблених ділянок дозволяеться:

Виходити не раніше 7-ми діб після внесення.

Проводити ручні роботи на суміжних ділянках: не раніше 4-ьох діб після внесення.

Випасати худобу та птицю, а також проводити сінокіс не раніше 15-ти діб після внесення.

Термін ізоляції бджіл - згідно вказаних термінів.