До уваги жителів громади!

03.05.2022-го року з 8.30 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Руденківка по вулиці Дніпровська.

03.05.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Велике Болото по вулицях: Заповідна, Прибережна, Лугова, Степова.

04.05.2022-го року з 8.30 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Дубина по вулицях: Балівська, Центральна, провулку Балівський.

05.05.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Маньківка – повністю.

05.05.2022-го року та з 06.05.2022-го року 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Старі Санжари по вулицях: Старосанжарська (буд.№ 72-139), М.Середи, М.Маджара, Тараса Рибаса (буд.№ 8,10,12), провулках: Вузький, М.Середи, Сонячний, Травневий, Тупий.

06.05.2022-го року 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Дубина по вулицях: Новоселівська, Центральна, провулках: Балівський, Степовий, Центральний.

Інформація для внутрішньо переміщених осіб

16 квітня 2022 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанови №457 «Про підтримку окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України», якою, зокрема, внесено зміни до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. № 332 “Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам" (додасться),

Внесеними змінами уточнено, що допомога внутрішньо переміщеним особам, які звернулися за її наданням до 30 квітня 2022 р. включно, надається починаючи з березня 2022 року, тобто за березень та квітень 2022 р. зазначена допомога надається всім внутрішньо переміщеним особам.

Починаючи з травня 2022 р. така допомога надається внутрішньо переміщеним особам, які перемістилися з території територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), а також внутрішньо переміщеним особам, у яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження і які подали заявку па відшкодування відповідних втрат, зокрема через Єдиний державний вебпортал електронних послуг.

Перелік територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), затверджується Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій за погодженням з Міністерством оборони на підставі пропозицій відповідних обласних, Київської міської військових адміністрацій.

До уваги жителів громади!

13 травня виїзд мобільного сервісного центру МВС в Полтавській області.

Інформуємо, що 13.05.2022 р. з 10.30 до 15.30 год у Нових Санжарах надаватиме послуги Мобільний сервісний центр МВС Полтавської області (місце: майданчик (автомобільна стоянка) за адресою: Нові Санжари, вулиця Незалежності 34/1 (навпроти бувшого адмінбудинку Новосанжарської селищної ради).

Послуги МCЦ МВС:

– реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

– заміна посвідчення водія (при наявності медичної довідки);

– видача міжнародного посвідчення водія;

– прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

З детальною інформацією про надані послуги, ціну можна ознайомитися на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області

До уваги жителів громади!

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

36 років пройшло з тих пір, коли в Україні сталася найбільша в світі техногенна катастрофа - аварія на Чорнобильській АЕС.

І зараз, коли Україна переживає страшне повномасштабне російське вторгнення,  ми ще раз переосмислюємо важливість громадянського подвигу усіх причетних до тих страшних подій.

Адже, наслідки цієї трагедії могли бути набагато масштабнішими.

26 квітня – це День вшанування Вашого подвигу – це ще одна нагода низько вклонитися усім, хто ціною власного життя подарував нам сьогоднішній день. Минають роки, але не минає біль від втрати наших героїв-ліквідаторів.

Сьогодні наш святий обов'язок – пам'ятати, якою ціною дісталася перемога над техногенною стихією, шанувати героїв, які з честю прийняли суворий виклик чорнобильського лиха і ще згуртованіше працювати й прискорювати день, коли українська земля, вся до останнього клаптику, звільниться від духу російського окупанта.

Дорогі ліквідатори, від усього серця бажаю Вам доброго здоров'я, міцності духу, сімейного благополуччя, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні, миру Вам та спокою.

З повагою, селищний голова - Геннадій СУПРУН

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!