Шановна Новосанжарська громадо!

Від імені виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради та депутатів селищної ради VIIІ скликання прийміть щиросердні вітання з радісними і величними Великодніми святами!

Вони приходять разом з квітучою і теплою весною, наповнюють людські серця добром і любов’ю.

Зараз наша держава та її громадяни переживають найважчий період в новітній історії – війну, яку розпочала росія проти України. Але ми переконані, що вистоїмо та здобудемо перемогу над ворогом.

Адже світле Христове Воскресіння, що уособлює торжество істини і велич духу, щедро обдарує кожного з нас небесними і земними ласками та щедротами, зміцнить здоров’я, додасть щастя, добра і злагоди кожній  родині.

Принесе мир і добробут усій Україні.

Христос Воскрес!

Воїстину Воскрес!

З повагою і шаною селищний голова – Геннадій СУПРУН

До уваги жителів громади!

25.04.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт.Нові Санжари по вулицях: Курортна (Медичний центр), Садова, Горбенка (буд. №10, 14), провулку Садовий.

26.04.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт.Нові Санжари по вулицях: Молодіжна, Ювілейна, провулку Ювілейний.

26.04.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Мала Перещепина по вулицях: Лесі Українки, Піщана, Клименка, Озерна.

27.04.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Мала Перещепина по вулицях: Лісна, Ліва Каменна, Дружби, Квіткова, Садова, Зелена, Урожайна, Велика, Незалежності, Шкільна, Озерна, Сонячна, Лісова, Привокзальна.

27.04.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у селах: Бичеве, Попове, Пристанційне – повністю.

28.04.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у селах: Козуби, Шовкопляси – повністю.

29.04.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт.Нові Санжари по вулицях: Незалежності (від МаркетОпту до центру), Курортна, Молодіжна, Ювілейна, провулках: Ювілейний, І-й Ярмарковий, Базарний, Комунальний, Садовий.

29.04.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Мала Перещепина по вулицях: Лесі Українки, Піщана, Клименка, Озерна.

29.04.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Руденківка по вулицях: Вишнева, Гагаріна, Дніпровська, провулку Дорожній.

Оголошення

Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської обласної військової адміністрації інформує про відновлення роботи QR-кодів для шерингу документів в Дії. Також з’явилася можливість не лише підключення нових партнерів, а й продовження терміну дії існуючих QR-кодів