Новини селищної ради

ПРОВЕДЕННЯ ДНЯ ДОВКІЛЛЯ В ГРОМАДІ

 Сьогодні, 16 квітня, в День довкілля всі організації, установи, жителі всієї нашої громади та внутрішньо переміщені особи мали можливість докласти частинку своїх зусиль, задля того, аби наша громада стала чистішою. Білили дерева в парку, чистили та фарбували бордюри, вирубували поросль дерев, ліквідовували стихійне звалище, загрібали листя, обполювали дерева.  Також активну роботу з проведення благоустрою провели в старостинських округах, за що хочеться подякувати старостам за організацію, а жителям - за наведення порядку в селах та на кладовищах.

Дякую працівникам комунальних підприємств, які допомагали вивозити зібране сміття та щодня працюють не покладаючи рук, аби територія всієї громади була чистою і привабливою.

Щиро дякую всім хто не пошкодував свого часу та долучився до прибирання. Ви справді найкращі! Адже не залишились осторонь, а добре попрацювали! А наша чудова природа незабаром віддячить нам своєю красою! Не зупиняймося працюємо далі. В єдності наша сила! І ми обов’язково в чистоті зустрінемо таку важливу для нас усіх Перемогу!

З вдячністю, селищний голова Геннадій Супрун

До уваги жителів громади!

18.04.2022-го року, 19.04.2022-го року та 20.04.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт.Нові Санжари по вулиці Незалежності (від МаркетОпту до центру), провулках: 1-й Ярмарковий, Базарний, комунальний, Садовий.  

18.04.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Кунцеве по вулиці Центральна.  

18.04.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Маньківка – повністю

19.04.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Пологи по вулиці Тараса Шевченка.

19.04.2022-го року та з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Вісичі по вулиці Польова, провулках: Ставковий, Перемоги, Дачний, Зелений, Першотравневий.

20.04.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Мала Перещепина по вулицях: лісна, Ліва Каменна, Дружби, Квіткова, Садова, Зелена, Урожайна, Велика, Незалежності, Шкільна, Озерна, Сонячна, Лісова, Привокзальна, 

20.04.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Стовбина Долина по вулиці Садова.

21.04.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт.Нові Санжари по вулицях: Слюсарна, Вернадського, Нова, Центральна, Соборності, Ювілейна, Автомобілістів, Гоголя, Пушкіна, Дружби, Шкільна, Молодіжна, Гагаріна, Полтавська, Калинова, Козацька, Миру, П'ятенка, Незалежності, Пам'яті, 8 Березня, Чкалова (буд. №1,3,5,9,11), провулках: Комунарський, 8 Березня, Підгірний, Тракторний, Ювілейний, Шкільний, Спортивний, Новий, Слюсарний, Кустарний, Курортний.

22.04.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Лахни по вулиці 8 Березня.

До уваги населення громади!


На підставі пункту 1 статті 27 Кодексу цивільного захисту України, Положення про добровільні формування цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2013 № 616, для проведення допоміжних робіт із запобігання або ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, в тому числі і в умовах воєнного стану, за рішенням Ради міністрів Автономної Республіки Крим, центрального органу виконавчої влади, місцевої державної адміністрації, органу місцевого самоврядування можуть утворювати добровільні формування цивільного захисту (далі - ДФЦЗ).

Громадяни, які бажають брати участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України, а саме в розборі завалів, рятуванні людей, наданні допомоги потерпілим, розвантаженні гуманітарних вантажів та інших заходів, можуть долучитися до добровільних формувань цивільного захисту. Зазначені формування утворюються на тимчасовій основі місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування тощо.

Інформуємо, що Державною службою з надзвичайних ситуацій України створена можливість заповнення анкети для включення в ДФЦЗ на сайті https://dmpo.dsns.gov.ua/ у розділі «Я прагну стати добровольцем». Про громадян, які заповнили вищезазначені анкети, орган ДСНС України в Полтавській області надає відповідну інформацію до органу місцевого самоврядування. За результатами при наявності достатньої кількості бажаючих, Новосанжарською селищною радою буде розглянуто питання створення в громаді добровольчого формування цивільного захисту.

До уваги населення громади!

ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

Щороку в третю суботу квітня відзначається Всеукраїнський день довкілля. 

В цьому році він припадає на 16 квітня.

Головним завданням відзначення Дня довкілля є привернення уваги громадян України до критичного стану навколишнього середовища в країні та виховання екологічного мислення.

День довкілля настільки органічно увійшов у життя Новосанжарської громади, що проведення його сприймається як свято праці і краси. І навіть війна та впровадження воєнного стану не стали перешкодою для того, щоб навести порядк в спільному для всіх новосанжарців домі.30 березня та 6 квітня працівники організацій, підприємств та селищної ради  вже долучилися до місячника озеленення, прибирання та благоустрою території селища, зробити його ще кращим та привабливішим. Тож, звертаємося до жителів селища та старостинських округів, до тих, кого щиро й з відкритою душею прихистила Новосанжарщина. Підтримайте хорошу ініціативу. 

Давайте подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже чисте довкілля – це найперше здоров’я і краса нашої країни, яка обов’язково витримає всі випробування і вийде із них переможницею.

В селищі прибирання території 16 квітня з 09:00 години. Бажаючих попрацювати чекаємо біля адмінбудинку, з собою мати інвентар для прибирання – мітли, граблі.Населені пункти громади – звертайтесь до старост.

ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

УВАГА!

Шановні мешканці Донецької та Луганської областей, якщо Ви чи Ваші близькі стали свідками (потерпілими) від злочинної діяльності окупаційних військ збройних сил російської федерації або підконтрольних їм терористичних організацій «л/днр» та бажаєте надати свідчення з приводу вказаних обставин просимо Вас звертатись через можливості мессенджерів «Whats App», «Viber», «Telegram» та «Signal»:

-          по Донецькій області за номером +38066-84683-31;

-          по Луганській області за номером +38066-846-81-54.

Керівництво ГУ СБУ

в Донецькій та Луганській областей

ПРОХАЄМО НЕБАЙДУЖИХ ГРОМАДЯН НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ, ДОНОРІВ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЗДАЧІ КРОВІ!

19.04.2022 року з 09.00 години на базі поліклінічного відділення Новосанжарської лікарні за адресою: смт Нові Санжари, вул. Шевченка, 51/49 Полтавською обласною станцією переливання крові буде проводитись забір крові для потреб Збройних Сил України та постраждалого цивільного населення.

«ЮРИДИЧНИЙ ПОРАДНИК ДЛЯ ВПО»

 З метою сприяння у захисті та забезпеченні прав цивільного населення, постраждалого внаслідок військової агресії Російської Федерація проти України, створено сервіс (чат-бот) «Юридичний порадник для ВГІО», розроблений швейцарсько-українською Програмою EGAP та командою БФ «Право на захист» за підтримки Мінреінтеграції та Мінцифри.

Чат-бот працює 24/7 на базі найпопулярніших соцмереж в Україні - Facebook, Viber та Telegram за посиланнями:

Viber: https://euU.ly/zzeWP2q

Telegram: https://cutt.ly/qzeW2sX

Facebook (Messenger): http://rn.me/IDP.legal.aid .

Сайт проекту доступний за посиланням: https://chatbot.r2p.orn.ua/.

За допомогою чат-бота можна знайти інформацію про доступне житло, гуманітарну та іншу допомогу, працюючі аптеки та магазини, особливості виїзду та перебування за кордоном, проїзд блокпостів та евакуацію, відновлення особистих документів, виплату пенсії та багато іншого.

Також «Юридичний порадник для ВПО» містить практичні рекомендації, як діяти у тих чи інших випадках, зразки необхідних процесуальних та інших документів, контакти державних установ та організацій, інтерактивні мапи, інфографіки та корисні посилання.

В разі необхідності отримання консультацій, громадяни можуть звертатися щоденно з 7:00 до 22:00 за телефонами гарячої лінії БФ «Право на захист»: VODAFONE: +38 (099) 507 50 90; KYIVSTAR: +38 (068) 507 50 90; LIFECELL: +38 (093) 507 50 90.