ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Виконавчий комітет Новосанжарської селищної ради звертається до колективів підприємств, установ та організацій, власників приватних домоволодінь, об’єктів торгівлі, побутового обслуговування організувати та провести санітарне очищення власної, закріпленої та прилеглої території відповідно до правил благоустрою з метою забезпечення на території громади чистоти та порядку, поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів громади та належної підготовки до Великодня.

Місячник озеленення, прибирання та благоустрою території населених пунктів громади провести в період з 29 березня по 29 квітня 2021 року включно. День довкілля – 16 квітня 2022 року.

Кожен мешканець громади має змогу долучитися до місячника з благоустрою. Адже, щоб принести користь суспільству, природі, рідному селу необхідно витратити зовсім не багато часу. Для цього потрібно організувати прибирання на власному подвір’ї та вулиці.

Необхідно пам’ятати, що про природу та чистоту довкілля повинна дбати не тільки держава, але й кожна людина!

Зробимо Україну чистою разом!

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Сьогодні - День Національної гвардії України!

Щиро вітаю гвардійців та працівників Медичного центру «Нові Санжари» Національної гвардії України з професійним святом!

Мужність, відвага, вірність Україні - ви відповідаєте цим якостям. Ви з гідністю несете службу, виконуючи свої обов’язки, спрямовані на захист України!

Щира вдячність вам за вашу нелегку службу, особливо тим службовцям, хто зустрічає професійне свято на бойовій варті. Бажаю вам всіляких успіхів і досягнень в почесній справі служіння Україні. Зичу усім злагоди, мирного неба і перемог!

З повагою, селищний голова Геннадій СУПРУН

Інформація для внутрішньо переміщених осіб

ВАЖЛИВО!    З метою допомогти людям знайти роботу та підтримати бізнес в умовах воєнного часу  Уряд запускає програму допомоги українцям, які вимушено покинули свої домівки через вторгнення росії.

Інформація для внутрішньо переміщених осіб

Сьогодні минає місяць запеклої боротьби українського народу проти російської агресії. Ми відчуваємо лють. За кожну вбиту дитину. За кожну понівечену долю. За кожну зруйновану мрію. Сльози, страх, відчай, паніка….

Через нашестя цієї нечисті Україна терпить стільки смертей, ллється невинна кров. Це злочин, за які здичавілі варвари відповідатимуть сповна в усіх судах, а головне в найвищому – Господньому. Від нього ще ніхто не сховався.

Сьогодні  у нашій громаді сумний день.  Ми провели в останній шлях нашого героя Тищенка Ігоря В’ячеславовича, який віддав своє життя за Україну, за її кращу долю.

Цього дня в селищі біля пам’ятника Небесної Сотні та згодом на подвір’ї, де він раніше проживав, зібралися сотні людей: рідні, близькі, друзі, знайомі і незнайомі, односельці аби віддати шану, попрощатися із загиблим Героєм і провести в останній шлях славного воїна.

Дякуємо Тобі, Ігоре! Ти віддав найдорожче…

Спочивай в Божих лагідних обіймах.

Нехай Всемилостивий Господь прийме світлу та щиру душу і оселить там, де праведні спочивають.

Царство Небесне!

Вічна і світла пам'ять захиснику України Ігорю Тищенку!

Слава Україні!

У скорботі, усі жителі Новосанжарської громади, депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради!