БРОНЕЖИЛЕТИ ДЛЯ РОТИ ОХОРОНИ

Українська армія 26 діб дає відсіч ворогу. Окупанти зазнають втрат, кидають військову техніку та втікають.

Вороги не змогли знищити нас, вони не змогли зламати нас. І не зможуть! Збройні сили України, тероборона, кожен доброволець, кожен громадянин України продовжують захищати нашу державу, наші життя.

А ми в свою чергу продовжуємо піклуватись про них.

Нещодавно були зібрані кошти на бронежилети для місцевої територіальної оборони: Новосанжарський дитячий будинок інтернат (10,5 тис. грн.), працівники селищної ради (30,9  тис. грн.), Михайло Васюта (10 тис. грн.), Віталій Олянич (6 тис. грн.), Людмила Півторипавло (6 тис. грн.), Сергій Скубій (6 тис. грн.), жителі с. Супротивна Балка (3 тис. грн.) та с. Шпортьки (1,7 тис. грн.), Марія Краснюк (1 тис. грн.),  працівники КП «Господар» та інші.

Дванадцять бронежилетів, в тому числі 2 бронежилети, придбані особисто керівниками ПАФ «Агротехнологія» (Вадим Хопта) та ФГ «Валер» (Валерій Врублевський), передані до райвійськомату для роти охорони територіальної оборони.

Я надзвичайно  вдячний кожному з вас за надану допомогу і підтримку наших хлопців! Добро ніколи не стомлюється і завжди повертається сторицею. Ми обов’язково переможемо! Ми – неймовірна нація!

З вдячністю, селищний голова Геннадій СУПРУН

БРОНЕЖИЛЕТИ ДЛЯ РОТИ ОХОРОНИ

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

23.03.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Дубина по вулицях: Новоселівська, Центральна, провулках: Балівський, Степовий, Центральний.

23.03.2022-го року та 24.03.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Коби по вулицях: Василя Писаренка (буд. № 33-43), Нова (буд. № 21-31), Польова (буд. № 8-18), Садова (буд. № 2-20).

24.03.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Пологи Низ по вулиці Ревазівська.

25.03.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт.Нові Санжари по вулиці Чкалова (буд. № 1,3,5, 9,11, кв. №1), провулку Курортний.

25.03.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Дубина по вулиці Балівська, провулку Балівський.

25.03.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Пологи Низ по вулиці Ревазівська, Новоселівка, Новоселівська.

Разом – переможемо!

Весь світ об’єднався довкола України. В цей надскладний час в історії нашої рідної країни, висловлюємо душевну подяку всім за руку допомоги, яку ви простягаєте у важкий для України час.

Дякуємо команді волонтерів з Полтави, офіційною організацією якої є NGO Center for Strategik Communiktions за надання іноземної гуманітарної  допомоги: дитячого харчування, памперсів, одягу, взуття та інших речей.

Дякуємо депутату селищної ради Євгену Боярському за організацію та Сергію Пісковому і Руслану Пустовому за надання транспорту для перевезення гуманітарної допомоги. Хочемо побажати вам міцного здоров’я, наснаги на добрі справи і мирного неба над головою!

Разом – переможемо!

Новосанжарська селищна рада

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ!

Сьогодні кожен тримає свій фронт. Так і працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування нашої громади також тримають свій фронт.

Зараз наша громада приймає переселенців з усієї країни, стабільне забезпечення водопостачання, підтримання чистоти в селищі та селах — це їх основне завдання. Саме люди, які працюють у сфері комунальних послуг, забезпечують комфорт та безпеку мешканців громади та українців, які знайшли тут притулок.

Тому, дякую вам за нелегку працю і від щирого серця бажаю міцного здоров’я та мирного неба над головою!

З повагою селищний голова  Геннадій СУПРУН

ДОПОМОЖЕМО ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ!

У ці складні для нашої держави часи ми продовжуємо відчувати неймовірну підтримку кожного з Вас з кожного населеного пункту нашої громади.

❤️Дякуємо всім небайдужим за надані продукти харчування, а невтомним жіночим рукам за  домашні смаколики для захисників України!

❗Наразі є потреба в одязі, взутті (весна, літо) придатних для використання для громадян та діток, які прибули на територію нашої громади з постраждалих територій.

Збір проводиться в адміністративних приміщеннях старостинських округів:

✅Руденківський старостинський округ – 099-949-31-94 (Вусик Марина Олексіївна)

✅Лелюхівський старостинський округ -099-940-94-84 (Киричок Зінаїда Миколаївна)

✅Малокобелячківський старостинський округ -066-833-80-25 (Титар Володимир Михайлович)

✅Малоперещепинський старостинський округ– 066-329-49-05 (Пасько Іван Васильович)

З повагою, селищний голова Геннадій Супрун