Новини селищної ради

ЩИРА ВДЯЧНІСТЬ ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ

     Аграрії та мешканці нашої громади, як і всі українці дуже щирі, добрі і милосердні. Тому надзвичайно багато зараз тих, хто займається благодійністю, допомогою військовим і постраждалим. Кожен в силу своїх можливостей намагається допомогти нашим захисникам боронити українську землю від російської навали.    Висловлюємо слова вдячності за надану благодійну допомогу Малимону Василю Михайловичу (68 тис. грн.), Степаненку Віталію Володимировичу (15 тис. грн.), а також колективам Новосанжарської центральної лікарні (122,8 тис. грн.) та Новосанжарському дитячому будинку - інтернату (10,7 тис. грн.), які перерахували кошти на благодійний рахунок  на утримання роти охорони територіальної оборони при райвійськоматі.     Прохаємо всіх небайдужих долучитися до цієї благодійної допомоги перерахувавши кошти за реквізитами:Отримувач – Виконавчий комітет Новосанжарської селищної ради Код отримувача ЄДРПОУ 04382553 Рахунок ІВАN UA088201720314251060302018954 Державна казначейська служба України МФО 820172.Усіх нас об’єднує одне – любов до України й незламна сила духу.Підтримуємо один одного! Разом до Перемоги! 

Разом – ми сила! Все буде Україна

Новосанжарська селищна рада щиро дякує Роману Товстому за надану гуманітарну допомогу (медикаменти).Разом – ми сила! Все буде Україна!

Державна екологічна інспекція України створила чатбот у Telegram

Державна екологічна інспекція України створила чатбот у Telegram для оперативної фіксації екозлочинів, спричинених військовими діями російської федерації.

Відтепер про всі злочини проти довкілля можна оперативно повідомляти у спеціально створений штаб при Держекоінспекції. Зазначений чатбот дозволяє обрати вид екологічного злочину та вказати масштаби порушення за такими напрямками:

-     земля (вибухи, забруднення земель небезпечними речовинами, пошкодження дамб очисних споруд, інші забруднення земля);

-      повітря (внаслідок горіння, вибухів, інших подій);

-     вода (витік небезпечних речовин у водні об’єкти, пошкодження очисних споруд тощо);

-      рослини (знищення дерев чи лісових насаджень, пожежі в лісах);

-      тварини (отруєння чи інший масовий падіж тварин).

Адреса боту: https://t.me/EcoShkodaBot

Малюнки для перемоги!

У цей нелегкий для всіх час навіть маленькі жителі Новосанжарської громади, як можуть, також підтримують захисників України

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ ЗА ЗАГИБЛИМИ ВНАСЛІДОК ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ РОСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ.

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про загальнонаціональну хвилину мовчання для вшанування памʼяті всіх українців, які загинули через повномасштабне вторгнення росії в Україну.

Відтепер кожного ранку о 9-й годині на всій території нашої держави будемо згадувати українців, які віддали своє життя. Усіх, хто воював. Усіх військових і всіх цивільних. Дорослих і дітей. Усіх тих, хто міг би ще жити, якби Росія не почала цю війну.

Вічна пам’ять кожному, хто загинув за Україну!

Слава Україні! Героям Слава!

ІНФОРМУЄМО

Керуючись листом Представника Національної ради у Полтавській області від 02.03.2022 р. №12л  надаємо інформацію щодо каналів програмне наповнення, яких не відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та чинному законодавству України.