СЬОГОДНІ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ.

Це свято людей, які за покликом власного серця стали на захист рідної Батьківщини та боронять її від загарбників.

Завдяки власній мужності, патріотизму, відданості національним інтересам, а також невичерпній любові до батьківщини українські добровольці стали гордістю свого народу. Дякую Вам за ваш героїзм, жертовність і готовність у важкий для країни час стати до оборони Батьківщини! Ви і сьогодні у перших лавах захисту незалежності Батьківщини, і країна й досі пересвідчується, що Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди!

Щиро бажаю Вам перемоги, миру, здоров’я, благополуччя та злагоди Вашим родинам.

Слава Україні! Слава Українським Добровольцям!

З повагою, селищний голова Геннадій СУПРУН

СЬОГОДНІ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ.

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ НАШОЇ ГРОМАДИ!

По області їздять автомобілі питають у людей, де знаходяться військові частини для того, щоб передати продукти харчування. Прохання нічого не говорити і номера та марку автомобіля передавати до поліції за телефоном 102 або до тероборони. Прохання розповсюдити серед рідних та знайомих!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ НАШОЇ ГРОМАДИ!

Збройні Сили України  обороняють нашу державу вже 15-й день.

15 безсонних ночей…

15-й день, коли час зупинився…

15-й день Надії на Перемогу!

Ми всі разом переживаємо нелегкі часи, тому прошу всіх згуртуватись, бути сильними, мужніми. Прошу не реагувати в соціальних мережах на провокативні дописи, які розділяють нас на різні групи, думки.

Інформую, що на території нашої громади ситуація залишається стабільною і контрольованою. Інфраструктура продовжує працювати  в штатному режимі.

Не втомлююся дякувати усім за величезну допомогу, яку ви надаєте нашій армії. Сили та здоров’я нам усім, а особливо нашим воїнам-Захисникам, які боронять нашу країну від російських загарбників.Війна з окупантом об’єднала людей нашої держави та змусила багатьох наших співгромадян покинути свої домівки в зоні активних бойових дій та шукати прихистку у регіонах, де ситуація не така напружена.

За останні дні до нашої громади прибуває велика кількість переселенців з Харківської, Сумської, Київської, Луганської, Донецької областей. Кожен з нас намагається вкласти свій посильний внесок та допомогти громадянам, які мусили покинути свої домівки. Але, на жаль, є й люди, які користуються допомогою, не потребуючи її.

Звертаю Вашу увагу, що перед тим, як надати допомогу незнайомим громадянам,  потрібно переконатися чи дійсно ці люди були вимушено переселені з небезпечних населених пунктів саме під час війни. Для цього варто перевірити їх документи, поставити додаткові запитання, щоб уберегти себе від обману та розчарування в своїх співвітчизниках.

Про будь-які підозрілі випадки на території нашої громади ви можете повідомити оперативний штаб селищної ради цілодобово за телефоном: 3-15-94, моб. тел. 099-134-89-65.

З повагою, селищний голова Геннадій Супрун