Новини селищної ради

Шановні жителі Новосанжарської селищної територіальної громади !

         20 лютого вся українська спільнота відзначає День Героїв Небесної Сотні. 

Цей день – вшанування подвигу учасників Революції Гідності, які поклали свої життя за незалежність і свободу рідної України, за її  європейське майбутнє. Неоціненний подвиг Героїв Євромайдану вразив серце і душу кожного з нас, змінив нашу свідомість. 

Це великий біль для кожного українця. Революція Гідності змінила кожного з нас. Навчила не бути байдужими  і стояти за Україну до останнього подиху. Прикладом  тому є героїчний захист східних рубежів країни, волонтерський рух, самопожертва в ім’я незалежності.         

 Будуючи нову державу, ми не маємо права забувати, за що загинула Небесна Сотня.  

Схиляємо голови перед їх світлою пам’яттю! Вічна їм слава!           

Україна – понад усе! 

 З повагою, селищний голова Геннадій СУПРУН

Шановні жителі Новосанжарської селищної територіальної громади !

До уваги жителів громади!

21.02.2022-го року та 22.02.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт.Нові Санжари по вулицях: Автомобілістів, Берегова, Ветеринарна, Гагаріна, Вернадського, Слюсарна, провулках: Слюсарний, Кустарний.

21.02.2022-го року та 22.02.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Вісичі по вулицях: Миру, Польова, провулках: Космічний, Ставковий, Перемоги, Дачний, Зелений, Першотравневий.

21.02.2022-го року та 23.02.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Руденківка по вулицях: Вишнева, Горіхова, Гагаріна, Дніпровська, Центральна, Шкільна.

22.02.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Старі Санжари по вулицях: Старосанжарська, Миколи Маджара, Майдан Ярмарковий, Приворсклянська, провулках: Перебудівський, Озерний, Мирний, Кленовий, Заозерний, Набережний, Береговий.

22.02.2022-го року та 23.02.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Пологи по вулиці Івана Козки, О.Матросова, Польова, Миру.

23.02.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Вісичі по вулиці Миру, провулку Космічний.

23.02.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт.Нові Санжари по вулицях: Слюсарна, Вернадського, Нова, Центральна, Соборності, Ювілейна, Автомобілістів, Гоголя, Пушкіна, Дружби, Шкільна, Молодіжна, Гагаріна, Полтавська, Калинова, Козацька, Миру, П'ятенка, Незалежності, Пам'яті, 8 Березня, провулках: Комунарський, Підгірний, 8 Березня, Тракторний, Ювілейний, Шкільний, Спортивний, Новий, Слюсарний, Кустарний.

23.02.2022-го року та 25.02.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Дубина по вулиці Балівська, провулку Балівський.

24.02.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт.Нові Санжари по вулицях: Незалежності, Автомобілістів, Берегова,  Горбенка, Калинова, Миру, Лісна, Н.Курченко, Маджарянська, провулках: Слюсарний, Кустарний.

24.02.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Мала Перещепина по вулицях: Лугова, Молодіжна, Польова, Шевченка.

24.02.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Велике Болото по вулиці Заповідна.

24.02.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Бредуни – повністю.

25.02.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Вісичі по вулицях: Миру, Польова, провулках: Космічний, Ставковий, Перемоги, Дачний, Зелений, Першотравневий.

25.02.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт.Нові Санжари по вулицях:  Горбенка, Калинова, Миру, Лісна, Н.Курченко, Маджарянська, Незалежності, Гогорішвілі.

До уваги жителів громади!

ЗАЯВА СБУ ЩОДО ПРОЯВІВ ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ

Сьогодні вітчизняний інформаційний простір зазнає безпрецедентного впливу. 

Україна зіткнулася зі спробами системного нагнітання паніки, поширенням фейкової інформації та викривленням реального стану речей. Усе це в комплексі – ніщо інше, як чергова потужна хвиля гібридної війни.

Служба безпеки у межах своєї компетенції постійно аналізує різні сценарії розвитку подій – є чіткий план дій на кожен із них. Разом із керівництвом держави, представниками виконавчої та законодавчої влади, іншими правоохоронними та безпековими органами влади ми готові реагувати на ситуацію не тільки тоді, коли виникне така необхідність, а заздалегідь. І вже робимо це.

Водночас ми чудово розуміємо мотиви нинішнього інформаційного нагнітання – посіяти тривогу в українському суспільстві, підірвати віру в здатність держави захистити своїх громадян, розхитати нашу єдність.СБУ фіксує такі прояви гібридної війни в соціальних мережах, окремих ЗМІ, в поширенні деякими політиками наративів країни-агресора тощо. Не лише фіксує, а активно їм протидіє. Це відображається у рішеннях РНБО, кількості нейтралізованих кібератак, ліквідації численних ботоферм, викритті агентурних мереж іноземних спецслужб та недопущенні диверсій і терактів. Співробітники СБУ працюють в усіх регіонах країни у посиленому режимі. Ми готові захищати Україну.

Проте зараз стабільність і спокій у нашій країні залежать не лише від влади, а й від зважених дій кожного українця. Всім нам варто зберігати спокій та холодний розум, не піддаватися на провокації. Паніка й дестабілізація грають на користь тільки ворогам, а не Україні.Ми всі повинні мислити критично і перевіряти будь-яку інформацію; керуватись даними офіційних джерел, а не анонімних; навчитися відрізняти правду від фейків.І не забувати – сила України не лише в потужній армії, а в єдності кожного з нас. Разом ми здатні захистити Україну. Нашу свободу, незалежність та гідність.

ЗАЯВА СБУ ЩОДО ПРОЯВІВ ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ