До уваги жителів громади!

На території Новосанжарської громади заплановані зустрічі з представниками Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства для надання безкоштовної консультації особам з інвалідністю та іншим пільговим категоріям.

До уваги жителів громади!

Інформація про надання роз'яснень

15 грудня 2021 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №1323 «Про внесення змін до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня».

Зазначеною постановою конкретизовано категорії сімей, які мають право на відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» (далі компенсація).

Враховуючи те, що постанова набрала чинності 16 грудня 2021 року, повідомляємо інформацію щодо проведення виплати компенсації за грудень 2021 року одержувачам послуги «муніципальна няня», які втратили право на отримання компенсації відповідно до внесених змін:

-     за повний місяць;

-     за 15 днів до набрання чинності постанови;

-      виплату не проводити, оскільки документи на отримання компенсації за грудень подаються до 5 січня 2022 року.

Інформація про надання роз'яснень

«Моніторинг презентації результатів проєкту EU4Skills»

Проєкт “EU4Skills”: кращі навички для сучасної України" – це спільна програма ЄС та його держав-членів Німеччини, Фінляндії, Польщі та Естонії для підтримки реформи професійно-технічної освіти в Україні

«Моніторинг презентації результатів проєкту EU4Skills»

Інформація про поширення коронавірусної хвороби

Станом на 24.01.2022 року в Новосанжарській селищній територіальній громаді за весь період моніторингу захворюваності по 2157 особам діагноз підтверджено.

Нових випадків за 24.01.2022 – 2 осіб.

Одужало – 4 осіб

Померло – 0 осіб

Ще не одужали та продовжують лікування – 112 осіб з підтвердженим діагнозом коронавірус, з них:

20 осіб госпіталізовано

92 особи на амбулаторному лікуванні в ЦПМД

0 осіб на амбулаторному лікуванні в закладах охорони зоров’я.

Інформація про поширення коронавірусної хвороби