До уваги пільговиків!

Інформація щодо граничних показників вартості твердого палива та скрапленого газу для надання пільг та субсидій у 2022 році

До уваги пільговиків!

До уваги жителів громади!

24. 01.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Мала Перещепина по вулицях: Шевченка, Базарна, Квіткова, Зелена, провулку Тупий.

24. 01.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Пристанційне по вулиці Затишна.

25. 01.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Мала Перещепина по вулицях: Шевченка, Квіткова, провулку Тупий.

25. 01.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Пристанційне по вулицях: Затишна, Шевченка.

25. 01.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Пологи по вулиці Івана Козки.

26. 01.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Стовбина Долина по вулиці Степова, провулку Дружній.

27. 01.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Зачепилівка по вулицях: Веселкова, Капшук, Миру, Молодіжна, Річкова, Сонячна, Івана Носенка.

27. 01.2022-го року та 28. 01.2022-го року з 8.30 до 16.30 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Вісичі по вулиці Миру, провулку Космічний.

До уваги жителів громади!

Інформаційне повідомлення

про початок громадського обговорення кандидатури старости Руденківського старостинського округу

Інформаційне повідомлення

про початок громадського обговорення кандидатури старости Малоперещепинського старостинського округу