Вакцинація від COVID-19 в Новосанжарській селищній територіальній громаді Полтавського району станом на 17.12.2021

За добу в Новосанжарській селищній територіальній громаді провакциновано – 93 особи.

Від початку кампанії по вакцинації в селищній територіальній громаді провакциновано станом на 17.12.2021 – 16143 особи.

-          1 доза – 8610 осіб;

-          2 доза – 7533 осіб;

В тому числі:

-          Молодше 18 років – 32 особи;

-          Віком від 18-60 років – 10520 осіб;

-          Старші 60 років – 5591 осіб.

Інформація про поширення коронавірусної хвороби

Станом на 17.12.2021 року в Новосанжарській селищній територіальній громаді за весь період моніторингу захворюваності по 1966 особам діагноз підтверджено.

Нових випадків за 17.12.2021 – 4 особи

Одужало – 17 осіб

Померло – 0 осіб

Ще не одужали та продовжують лікування – 227 осіб з підтвердженим діагнозом коронавірус, з них:

19 осіб госпіталізовано

208 осіб на амбулаторному лікуванні в ЦПМД

0 осіб на амбулаторному лікуванні в закладах охорони зоров’я.

Інформація про поширення коронавірусної хвороби

Важлива інформація

До відома керівників ринків, інших торгівельних майданчиків, власників хвойних розплідників, організаторів проведення ярмарок про безумовне дотримання вимог природоохоронного законодавства під час заготівлі та реалізації хвойних насаджень.

Важлива інформація

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства.

14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим енергоблоком. Це, по суті, була перша серйозна та важлива перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху.

Тож щороку саме цього дня ми вшановуємо відважних ліквідаторів, хто, на щастя, поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто пішов за межу вічності.

За минулі роки, ми пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов’язаний з використанням високих і нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха.

Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

Низький уклін вам за вашу мужність і подвиг. Нехай Господь пошле вам міцного здоров’я, благополуччя і достатку у родинах. Мирного неба над головою та довгих і щасливих років життя.

Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій.

З повагою, селищний голова                     Геннадій СУПРУН

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!