Шановні працівники, ветерани органів місцевого самоврядування, депутати та виборці всієї громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Цей день стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності. Він став народним святом, бо місцеве самоврядування сьогодні найближче до людей і їхніх турбот.

Адже місцеве самоврядування є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме органам місцевого самоврядування уготована честь і відповідальна місія - об’єднувати громадян різного віку, політичних уподобань у спільному прагненні зробити Новосанжарську громаду і всю Україну щасливими і процвітаючими.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність.

Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, добробуту, витримки, оптимізму та нових професійних здобутків.

Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.

З повагою, селищний голова        Геннадій СУПРУН

Вакцинація від COVID-19 в Новосанжарській селищній територіальній громаді Полтавського району станом на 06.12.2021

За добу в Новосанжарській селищній територіальній громаді провакциновано – 29 осіб.

Від початку кампанії по вакцинації в селищній територіальній громаді провакциновано станом на 06.12.2021 – 15210 особа.

-          1 доза – 8252 осіб;

-          2 доза – 6958 осіб;

В тому числі:

-          Молодше 18 років – 26 особи;

-          Віком від 18-60 років – 9876 осіб;

-          Старші 60 років – 5308 осіб.

Інформація про поширення коронавірусної хвороби

Станом на 06.12.2021 року в Новосанжарській селищній територіальній громаді за весь період моніторингу захворюваності по 1842 особам діагноз підтверджено.

Нових випадків за 06.12.2021 – 7 осіб

Одужало – 10 осіб

Померло – 6 осіб

Ще не одужали та продовжують лікування – 288 осіб з підтвердженим діагнозом коронавірус, з них:

30 осіб госпіталізовано

249 осіб на амбулаторному лікуванні в ЦПМД

0 осіб на амбулаторному лікуванні в закладах охорони зоров’я.

Інформація про поширення коронавірусної хвороби

Шановні військовослужбовці, захисники і захисниці України!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Збройних Сил України!

Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі. Духовну силу нашої армії живлять столітні традиції бойової доблесті захисників свободи і незалежності України. А служба в лавах Української армії не просто професія, це – найвища честь, покликання.

Сьогодні, у День Збройних Сил України, вітаю всіх, хто вибрав справою свого життя захист Батьківщини.

Сьогодні День Збройних Сил України ми зустрічаємо в особливих умовах, а тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і наші земляки героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках на Сході країни.

Саме у цей складний час для нашої країни ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Разом з вами за цей короткий період ми змогли збудувати нову Українську армію. Національну. Патріотичну. Відважну.

Вірю, що українські Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет України.

Бажаю усім із честю пройти складні випробування, що випали на долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими!

Дякую за патріотизм і ветеранам армійської служби, родинам військових!

Здоров’я і благополуччя вам! Миру і злагоди!

Слава Україні! Слава її захисникам!

З повагою, селищний голова        Геннадій СУПРУН

Шановні військовослужбовці, захисники і захисниці України!

Дорогі ветерани та інваліди! Шановна громадо!

3 грудня українське суспільство разом із світовим співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів.

Увага держави та милосердя, толерантність кожного з нас допоможуть спростити життя людей з обмеженими можливостями. Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди, які потребують допомоги і уваги.

Висловлюю вдячність всім  громадським організаціям інвалідів та небайдужим громадянам за нелегку працю та щоденну допомогу з подолання труднощів людьми, які мають проблеми зі здоров’ям. Найтепліші слова громадянам, на долю яких випали нелегкі випробування. Зичу міцного здоров’я, родинного затишку, життєвого оптимізму, добробуту, щастя та витримки у всіх життєвих випробуваннях.

З повагою, селищний голова      Геннадій СУПРУН

Дорогі ветерани та інваліди! Шановна громадо!