Новини селищної ради

Шановні жителі Новосанжарської громади!

Вітаю вас із Днем Гідності та Свободи! 

Це свято з’явилося недавно й увібрало в себе новітні сторінки історії України - Помаранчеву Революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013-го. Завдяки цим подіям серед суспільства піднялася нова когорта героїв, а у держави з’явилася можливість для розбудови демократії. 

В цей день ми віддаємо шану мужності, патріотизму людей, які відстоювали позицію своєї країни та її європейського вибору. І прорив, який здійснили ці дві революції, дав поштовх усім нам для нових кроків уперед, для зміцнення національної свідомості й світлого майбуття свого краю. Хочу побажати мирного неба нашій країні, кожному з вас щастя й достатку, міцного здоров’я, щирих друзів та усілякого благополуччя. 

Слава Україні! Героям слава!

З повагою, селищний голова Геннадій СУПРУН

Шановні жителі Новосанжарської громади!

Шановні аграрії та ветерани сільськогосподарського виробництва!

Відзначення Дня працівників сільського господарства підтверджує визнання почесної хліборобської праці на благо нашої вітчизни, рідної громади.

 Щиросердечно вітаю вас з професійним святом. Адже сільське господарство завжди відігравало та відіграє важливу роль у житті кожної людини.

 Від вашої діяльності значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання України, рідного краю. 

Незважаючи на негаразди, складні погодні умови, ви робите все, аби вчасно посіяти, доглянути, зібрати вирощений урожай, забезпечити мешканців громади необхідною продовольчою продукцією. За це вам честь і хвала. 

Низький уклін вам за хліборобську мудрість, самовіддану працю, вагомий внесок у зміцнення економіки країни, зростання добробуту наших людей. З нагоди свята бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров’я, впевненості у власних силах, щастя, злагоди і достатку, нових успіхів у праці!

З повагою, селищний голова Геннадій СУПРУН

Шановні аграрії та ветерани сільськогосподарського виробництва!

До уваги жителів громади!

22.11.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с. Старі Санжари по вулицях: Бочанська, Молодіжна, Старосанжарська, Федора Корсуна, Петра Корсуна, Ставкова, провулках: Новий (буд.№1,2), Річковий (буд.№1,3), Ставковий (буд.№2), Бочанський (буд.№1).

22.11.2021-го року, 23.11.2021-го року та 24.11.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Пристанційне по вулиці Миру.

22.11.2021-го року та 23.11.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Горобці по вулиці Миру.

22.11.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у селах: Собківка, Балівка, Ганжі – повністю.

22.11.2021-го року з 8.00 до 13.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Вісичі по вулиці Миру, провулку Космічний.

22.11.2021-го року з 12.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт. Нові Санжари по вулицях: Молодіжна, Гагаріна, Нова.

22.11.2021-го року з 13.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Малий Кобелячок по вулицях: Молодіжна, Ювілейна, Квітнева, Миру, Незалежності (буд.№1,28).

До уваги жителів громади!

До уваги жителів громади!

18.11.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с. Дмитренки – повністю.

18.11.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с. Бредуни – повністю.

18.11.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с. Судівка по вулицях: Народна, Відрадна, Новостроївська, Тиха, провулках: Братський, Відрадний, Садовий, Агротехнологія, колишній соєвий завод.

18.11.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с. Вісичі по вулиці Миру та провулку Космічний.

18.11.2021-го року з 8.00 до 13.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт Нові Санжари по вулицях: Незалежності, Берегова, Садова, Весняна, Надії, Юрія Лобача, Дубініна, Лялі Убийвовк, Надії Курченко, Горбенка, Ветеринарна, Набережна, Центральна, Шевченка, провулках: Перший Ярмарковий, Другий Ярмарковий, Третій Ярмарковий, Польовий, Рибальський, Комунальний, Садовий, Береговий, Незалежності, Дачний, Нафтовий, магазин Фаворит (Герасименко), МаркетОпт, магазин (Охналь), ветлікарня, ПП Шовкопляс – єврозабори, Мороз – мийка, Муха Р.І.- СТО, Престиж (Дерев’янко), Євсюков – ремонт тракторів, столярний цех, на базарі (магазин – Малиш, кафе Затишок, м’ясо, молоко, коври, шиномонтаж), автомагазин – Камуз, мийка – Муха, ремонт холодильників, адмінприміщення колищньої селищної ради, територіальний центр, стакан-кофе, Оксюта – магазин, перукарня, магазин Ельдорадо, Леді Шарм, всі магазини, перукарня, аптека у п’ятиповерхівці на Шевченка,  аптека «Едельвейс», хот-дог у центрі, магазин Жжук, м’ясо біля автостанції, ковбаси, пиво, ремонт взуття, телеком, пошта, автостанція, дитячий садочок Лелеченька, Ощадбанк, магазин Насіння, перукарня, магазин Бодак, стоматологія Явтушенко, бібліотека.

18.11.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт Нові Санжари по вулицях: Носенка Івана, Короленка, Чкалова, Зарічанська, Лісна, провулках: Ромашковий, Зарічанський, Антей, магазин Байбара.

До уваги жителів громади!