До уваги жителів громади!

11.11.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт Нові Санжари по вулицях:Першотравнева, Каштанова, Незалежності, Шевченка, Маджарянська, Центральна, Музична, Горбенка, 8 Березня, провулках: Гостинний, Підгірний, Нафтовий, Проміння, Авангард, типографія, Гостинний двір, музична школа, Поліція, Оранта, земельний відділ, кінотеатр, казначейство, суд, Кулиничі, Валентина, ФОП Чмихало, ФОП Шовкопляс, магазин Ветеран, Райвійськкомат, колишній готель, прокуратура, суд, виконавча служба, Приватбанк, Аваль Банк, Агріколь банк, всі магазини в центрі, аптека №49, аптека біля Кулиничів, побуткомбінат, магазин Продукти, магазин одягу (колишня Берізка), павільйон у М’ясника, магазин Ніка, Обмін валют, Водограй, вікна Курінний, дитячий садок, ЦНАП.

12.11.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с. Старі Санжари по вулицях: Новоселівка, Старосанжарська, провулках: Нафтовий, Садовий, Новоселівський №1,8, комунгосп, будинок культури.

12.11.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с. Горобці по вулиці Миру, магазин, курятник Шерешило.

12.11.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с. Мала Перещепина по вулицях: Степова, Польова, провулку Тупий, ТОВ «Агрофірма Аршиця»- тракторний парк, Вакарюк -зерносховище.

12.11.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт Нові Санжари по вулицях: Чкалова, Курортна, провулках: Заворсклянський, Луговий, Озерний, Дорожний, Ромашковий, Полтававодоканал - КНС, Байбара – магазин, Інкубатор, сільгоспхімія, райавтодор, магазин №8, кафе Кузнецова Р.М.

12.11.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с. Супротивна Балка по вулиці Світанкова, провулку 23 Вересня, башня.

До уваги жителів громади!

Громадська організація «Інша Жінка»

Громадська організація «Інша Жінка» за сприяння Полтавської обласної державної адміністрації (Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій) анонсують ПРОЄКТ ДЛЯ РОЗВИТКУ ЖІНОЧОГО БІЗНЕСУ

Громадська організація «Інша Жінка»

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Новосанжарщина завжди була щедрою на таланти. І сьогодні культура є одним з вирішальних важелів національного відродження. Ви формуєте духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.

Ваша майстерність та професіоналізм зберігають і постійно збагачують українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі.

Нехай це свято подарує вам душевну злагоду, натхнення в роботі. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!

Дякую, шановні наші працівники культури та майстри народного мистецтва за натхненну працю та вагомий внесок у розвиток культури Новосанжарської громади.

Бажаю міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного тепла, великих творчих успіхів та мистецьких злетів. Нехай втіляться в життя всі ваші життєві плани, ідеї і мрії, а кожен день дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою селищний голова Геннадій СУПРУН

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Вакцинація від COVID-19 в Новосанжарській селищній територіальній громаді Полтавського району станом на 08.11.2021

За добу в Новосанжарській селищній територіальній громаді провакциновано – 12 осіб.

Від початку кампанії по вакцинації в селищній територіальній громаді провакциновано станом на 02.11.2021 – 11905 особи.

-          1 доза – 6852 осіб;

-          2 доза – 5053 осіб;

В тому числі:

-          Молодше 18 років – 13 осіб;

-          Віком від 18-60 років – 7655 осіб;

-          Старші 60 років – 4237 осіб.

Інформація про поширення коронавірусної хвороби

Станом на 08.11.2021 року в Новосанжарській селищній територіальній громаді за весь період моніторингу захворюваності по 1494 особам діагноз підтверджено.

Нових випадків за 08.11.2021 – 41 особа

Одужало – 0 осіб

Померло – 3 особи

Ще не одужали та продовжують лікування – 177 осіб з підтвердженим діагнозом коронавірус, з них:

42 особи госпіталізовано

135 осіб на амбулаторному лікуванні в ЦПМД

0 осіб на амбулаторному лікуванні в закладах охорони зоров’я.

Інформація про поширення коронавірусної хвороби

Шановні працівники соціальної сфери!

Є така професія – соціальний працівник. І у першу неділю листопада на Україні згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

На плечі працівників соціальної сфери покладена дуже відповідальна робота - соціальна підтримка жителів Новосанжарської громади,  допомога та підтримка тим, хто  найбільше того потребує: літні люди, соціально незахищені, із обмеженими можливостями чи тим, хто волею долі опинився у складних життєвих обставинах.

Робота працівників соціальної сфери вимагає не просто сумлінного виконання службових обов’язків, а насамперед людяності, розуміння, милосердя.
      Отож, у день професійного свята прийміть найщиріші слова вдячності за щоденну, наполегливу та самовіддану роботу, за те душевне тепло, яке ви віддаєте людям. Миру та злагоди, впевненості у своїх силах, наполегливості та невичерпної енергії, сімейного затишку та благополуччя вам та вашим родинам.

З повагою селищний голова Геннадій СУПРУН

Шановні працівники соціальної сфери!