Інформація про поширення коронавірусної хвороби

Станом на 02.11.2021 року в Новосанжарській селищній територіальній громаді за весь період моніторингу захворюваності по 1434 особам діагноз підтверджено.

Нових випадків за 02.11.2021 – 0 осіб

Одужало – 1 особа

Померло – 1 особа

Ще не одужали та продовжують лікування – 171 особа з підтвердженим діагнозом коронавірус, з них:

23 осіб госпіталізовано

148 осіб на амбулаторному лікуванні в ЦПМД

0 осіб на амбулаторному лікуванні в закладах охорони зоров’я.

Інформація про поширення коронавірусної хвороби

Шановні ветерани, земляки!

Від щирого серця вітаю Вас із 77-ою річницею вигнання з України нацистських окупантів!

У ці дні український народ вшановує відвагу і жертовність тих, хто відстояв нашу священну землю в роки Другої світової війни. Низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишається ваш приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

У цей нелегкий для країни час, подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Ми шануємо і пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від нацистської навали і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Шановні ветерани, від усього серця бажаю вам миру, довгих років життя, затишку в родинах, наснаги та оптимізму! Хай кожен ваш день буде сонячним та щасливим! Міцного вам здоров’я, любові та уваги рідних. Бажаю вам і надалі якнайдовше залишатися в строю та силою свого духу бути прикладом патріотизму для молодого покоління.

З повагою селищний голова                                   Геннадій СУПРУН

Шановні ветерани, земляки!

Вакцинація від COVID-19 в Новосанжарській селищній територіальній громаді Полтавського району станом на 25.10.2021

За добу в Новосанжарській селищній територіальній громаді провакциновано – 30 осіб.

Від початку кампанії по вакцинації в селищній територіальній громаді провакциновано станом на 18.10.2021 – 10118 особи.

-          1 доза – 5671 осіб;

-          2 доза – 4447 осіб;

В тому числі:

-          Молодше 18 років – 8 осіб;

-          Віком від 18-60 років – 6436 осіб;

-          Старші 60 років – 3674 осіб.