Інформація про поширення коронавірусної хвороби

Станом на 18.10.2021 року в Новосанжарській селищній територіальній громаді за весь період моніторингу захворюваності по 1308 особам діагноз підтверджено.

Нових випадків за 18.10.2021 – 27 осіб

Одужало – 0 осіб

Померло – 0 осіб

Ще не одужали та продовжують лікування – 112 осіб з підтвердженим діагнозом коронавірус, з них:

18 осіб госпіталізовано

94 осіб на амбулаторному лікуванні в ЦПМД

0 осіб на амбулаторному лікуванні в закладах охорони зоров’я.

Інформація про поширення коронавірусної хвороби

До уваги жителів громади!

18.10.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Малий Кобелячок по вулиці Першотравнева.

18.10.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Горобці по вулиці Миру.

18.10.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у селах: Ємцева Долина, Лахни – повністю.

18.10.2021-го року, 19.10.2021-го року та 20.10.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с. Клюсівка по вулицях: Живилівська, Лугова, Перемоги, Ювілейна, провулках: Садовий, Рибачий, Першотравневий.

19.10.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Мала Перещепина по вулицях: Базарна, Незалежності, Зелена, Халтуріна, Шевченка, Лесі Українки, Сонячна, Озерна, Шкільна, Клименка, Піщана, провулках: Котляревського, Стара Мельниця, Шевченка.

19.10.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Малий Кобелячок по вулиці Гагаріна, провулку Луговий.

19.10.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Горобці по вулиці Миру.

19.10.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Козуби по вулицях: Шкільна, Набережна.

19.10.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с. Клюсівка по вулицях: Вільхова, Центральна, провулках: Ювілейний, Живилівський.

До уваги жителів громади!

Шановні захисники і захисниці України!

Глибока шана і низький уклін усім вам – чоловікам і жінкам, які стоять на захисті рідної землі, народу і нашої держави!

День захисника України не даремно відзначається в день Покрови Пресвятої Богородиці та водночас з Днем Українського козацтва.

Адже історія України свідчить про приклади відданості і жертовності, сили і

нескореності як чоловіків, так і жінок, які стали гордістю і славою нашого народу.

Бойові традиції українців формувалися у важких кривавих війнах. Ми пишаємося нашими героями, які вписали не одну славну сторінку в історію нашої держави, і вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України.

За останні роки на захист суверенітету нашої держави стали сотні й тисячі волонтерів, медиків, воїнів Збройних Сил України, добровольців.

Найтепліші слова привітань сьогодні всім, хто стоїть на варті нашого миру і спокою, хто несе військову службу в зоні бойових дій. Дякуємо вам за ваші благородні серця і мужність!

Нехай Пресвята Богородиця оберігає всіх українських захисників та захисниць, які боронять рідну землю.      Нехай людська повага, любов і підтримка додають вам сил у вашій благородній справі.

Щиро зичу вам добробуту, щастя і миру! Бажаю якнайшвидше повернутися здоровими до своїх домівок та родин!

З повагою селищний голова Геннадій СУПРУН

Шановні захисники і захисниці України!

Про проведення комплексної річної перевірки технічного стану системи централізованого оповіщення області

Попереджуємо населення про запуск електронних сирен з 24.10.2021 до 27.10.2021 буде вести:

-            філія АТ “НСТУ” “Полтавська регіональна дирекція “Лтава” по обласному телебаченню;

-            оперативний черговий Департаменту шляхом перехоплення мереж проводового мовлення, мережі інтернет обласного онлайн-радіо та ефірного радіо на частотах програми “Радіо Лтава” (УР-1), а саме: м. Гадяч – 103,1 мГц, м. Гребінка = 101,4 мГц,                    м. Зіньків -102,5 мГц, м. Лохвиця – 105,5 мГц, м. Лубни – 100,1 мГц, м. Карлівка – 106,2 мГц, смт Нові Санжари – 107,4 мГц, м. Полтава – 101,8 мГц, м. Кременчук – 105,4 мГц.

Міста та громади області, що підпадають в зону дії передавального центру “Красногорівка”, можуть отримати повідомлення на частоті 106,3 мГц.

Шановні жителі Новосанжарської громади!

З 12.10.2021 розпочинає свою роботу пункт вакцинації у приміщенні «Укрпошти», що знаходиться по вулиці Центральній, 34/1.

Години роботи пункту вакцинації:

Вівторок-четвер з 9.00 до 16.00

Субота з 9.00 до 13.00

Неділя-понеділок вихідний.

Вакцинація наразі проводитиметься всім бажаючим вакцинами «АстраЗенека», «Коронавак» та «Рфайзер», як в порядку черги, так і за попереднім записом.

Записатися на вакцинацію можна через веб-портал електроних послуг «Портал Дія» (Портал Дія)

Для вакцинації із собою необхідно мати документи, що посвідчують особу (паспорт та ідентифікаційний код).

Бережіть себе та будьте здорові!

Шановні жителі Новосанжарської громади!