Роздано пам’ятки щодо дотримання карантинних вимог

У зв’язку небезпекою коронавірусної інфекції, тяжкими її наслідками для життя і здоров’я людини та встановлення з 23-го вересня на всій території України «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки поширення коронавірусної інфекції, 27 вересня відбулося засідання місцевої комісії Новосанжарської селищної ради ТЕБ і НС. На цьому засіданні було створено і затверджено склад комісії з питань щодо дотримання суб’єктами господарювання, не залежно від форм власності, діяльність яких пов’язана з прийомом та обслуговуванням населення.

До складу комісії увійшли представники виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради, старости сіл, лікар Новосанжарського ПМСД, представник держпродслужби і офіцер поліції громади.

Сьогодні члени комісії побували в 24-х торгових точках, де було надано роз’яснювальну інформацію щодо виконання постанови КМ України № 12-36 (зі змінами) та роздано пам’ятки щодо дотримання карантинних вимог.

Роздано пам’ятки щодо дотримання карантинних вимог

Вакцинація від COVID-19 в Новосанжарській селищній територіальній громаді Полтавського району станом на 04.10.2021

За добу в Новосанжарській селищній територіальній громаді провакциновано – 26 осіб.

Від початку кампанії по вакцинації в селищній територіальній громаді провакциновано станом на 04.10.2021 – 8412 осіб.

-          1 доза – 4743 осіб;

-          2 доза – 3669 осіб;

В тому числі:

-          Молодше 18 років – 6 осіб;

-          Віком від 18-60 років – 5246 осіб;

-          Старші 60 років – 3160 осіб.

Інформація про поширення коронавірусної хвороби

Станом на 04.10.2021 року в Новосанжарській селищній територіальній громаді за весь період моніторингу захворюваності по 1210 особам діагноз підтверджено.

Нових випадків за 04.10.2021 – 6 осіб

Одужало – 2 особи

Померло – 0 осіб

Ще не одужали та продовжують лікування – 40 осіб з підтвердженим діагнозом коронавірус, з них:

8 осіб госпіталізовано

32 особи на амбулаторному лікуванні в ЦПМД

0 осіб на амбулаторному лікуванні в закладах охорони зоров’я.

Інформація про поширення коронавірусної хвороби