Новини селищної ради

Шановні освітяни - працівники та ветерани освітянської ниви, керівники навчальних закладів!

Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти.

Учитель приходить у життя кожного з нас, уособлюючи в собі порадника, друга, наставника, який веде дорогою знань і навчає бути Людиною. 

Це відповідальна та кропітка праця, що потребує сил, витримки, наснаги та постійного самовдосконалення. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи. 

Особливі вітання педагогічним працівникам, які перебувають на заслуженому відпочинку. Ваші мудрість та знання зберегли і примножили найкращі традиції галузі, возвеличили значення вчителя – провідника вічних цінностей. 

Дякую усім освітянам Новосанжарської громади за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість та високий професіоналізм.  

Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів! 

З професійним святом! 

 З повагою селищний голова Геннадій СУПРУН

Шановні освітяни - працівники та ветерани освітянської ниви, керівники навчальних закладів!

До уваги жителів громади!

04.10.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт.Нові Санжари по вулицях: Весняна, Дубініна Володі, Зарічанська, Лялі Убийвовк, Лісна, Надії Курченко, Польова, Юрія Лобача, Центральна (буд. №107), провулках: Польовий, Рибальський. 

04.10.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Стовбина Долина по вулицях: Покровська, Шкільна. 

05.10.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Мала Перещепина по вулицях: Квіткова, Лісова, Незалежності, Озерна, Садова, Сонячна, Шкільна, Велика, Дружби, Зелена, Ліва Кам»яна, Лісна, Урожайна, провулку Тупий.

05.10.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Малий Кобелячок по вулицях: Квітнева, Незалежності, Садова, Чкалова, Шевченка, провулку Набережний.

05.10.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у селах: Пристанційне, Деркачівка, Забрідки, Олійники – повністю.

05.10.2021-го року та 06.10.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у селах: Собківка, Балівка, Ганжі – повністю.

06.10.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Супротивна Балка по вулицях: Степова, Яблунева, Молодіжна.

06.10.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Клюсівка по вулицях: Ветеранів, Живилівська, Лугова, Молодіжна, Перемоги, Ювілейна, провулках: Квітковий, Першотравневий.

06.10.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у селі Пасічне – повністю.

07.10.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт.Нові Санжари по вулицях: Зарічанська, Лісна, провулку Зарічанський.

07.10.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Клюсівка ПрАТ «Полтаватурист».

08.10.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Судівка по провулку Відрадний.

08.10.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Клюсівка по вулицях: Ветеранів, Живилівська, Лугова, Молодіжна, Перемоги, Ювілейна, провулках: Квітковий, Першотравневий.

До уваги жителів громади!

Шановні жителі Новосанжарської громади! Дорогі ветерани, пенсіонери!

Щороку 1 жовтня українці, разом зі всією світовою спільнотою, засвідчують глибоку пошану людям похилого віку – найстаршим представникам громади. Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Тяжкі випробування випали на долю ветеранів і людей похилого віку. Та, пройшовши крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війни та репресій, вони зуміли вистояти і пронести через життя найкращі духовні якості покоління – честь, гідність, вихованість, толерантність.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, сімейного щастя, злагоди та добробуту! Нехай в цьому стрімкому світі родинний теплий вогник – одвічне джерело любові та наснаги — завжди зігріває Ваші серця!

 

З повагою селищний голова Геннадій СУПРУН

Шановні жителі Новосанжарської громади! Дорогі ветерани, пенсіонери!

Шановні працівники бібліотечної сфери!

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято встановлено в Україні Указом Президента України від 14.05.1998 р. № 471/98, враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність подальшого підвищення їх ролі у житті суспільства.

У цей день у нас є особлива нагода згадати і подякувати за клопітку працю та високу місію бібліотекарям: виховувати грамотного читача, навчити його орієнтуватися у потоці інформації, уміло користуватися ресурсами та послугами бібліотеки.

 Шановні бібліотекарі Новосанжарської громади!

 Щиро вітаю вас з професійним святом духовності, мудрості і знань.    

 Бажаю вам творчого завзяття, нових успіхів у  благородній праці на теренах розбудови української науки, освіти і культури, неодмінного зростання читацького попиту на книгу, інформацію, посилення авторитету бібліотечної справи в суспільстві.     

Зичу вам і вашим близьким міцного здоров’я,  благополуччя, достатку у кожній оселі і прихильності долі. 

З повагою селищний голова Геннадій Супрун

Шановні працівники бібліотечної сфери!

Шановна новосанжарська громадо!

Відповідно до Указу Президента України від 27.11.2008 року в Україні щорічно 30 вересня відзначається день усиновлення.

Шановна новосанжарська громадо!