Шановні жителі Новосанжарської громади!

Прийом документів для призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій пільг та субсидій, а також допомоги на укладення Договору про постачання природного газу побутовим споживачам з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» проводиться за адресою смт Нові Санжари вул. Незалежності, 30/1, де на разі розміщено Відділ соціального захисту населення, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради.

Телефон для надання консультацій або для запису в чергу -  3-40-84.

Шановні жителі Новосанжарської громади!

З 14 вересня відділ соціального захисту населення, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради за адресою смт. Нові Санжари по вулиці Незалежності, 30/1, буде проводити прийом жителів громади для допомоги на укладення Договору про постачання природного газу побутовим споживачам з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України».Для запису у чергу телефонуйте за номером 0534434084.

Графік прийому громадян з 8.00 до 16.00. Обідня перерва з 12.00 до 13.00. Вихідний - субота, неділя.

З 15 вересня Комунальний заклад «Новосанжарська публічна бібліотека» Новосанжарської селищної ради за адресою смт. Нові Санжари по вулиці Центральна, 25, також буде проводити прийом жителів громади для допомоги на укладення Договору про постачання природного газу побутовим споживачам з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України»

Для запису у чергу телефонуйте за номером 0534431014

Графік прийому громадян з 8.00 до 17.00. Обідня перерва з 12.00 до 13.00. Вихідний -  неділя, понеділок.

Для переходу до Нафтогазу власник (співвласник) житлового будинку, квартири повинен мати при собі такий перелік документів:

1. Паспорт громадянина України

2. Довідку про ідентифікаційний код

3. Право власності на житловий будинок або квартиру, або документ який підтверджує що документи на право власності знаходяться в стадії розробки, переоформлення

4. Електронну адресу  приклад: ivanov@ukr.net

5. Рахунок від Нафтогазу за розподіл природного газу (зразок на фото)

6. Якщо житловий будинок, квартира знаходиться у спільній власності потрібна згода співвласника на укладення Договору про постачання природного газу побутовим споживачам з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України»

Шановні жителі Новосанжарської громади!

Вакцинація від COVID-19 в Новосанжарській селищній територіальній громаді Полтавського району станом на 27.09.2021

За добу в Новосанжарській селищній територіальній громаді провакциновано – 32 особи.

Від початку кампанії по вакцинації в селищній територіальній громаді провакциновано станом на 27.09.2021 – 7990 осіб.

-          1 доза – 4489 осіб;

-          2 доза – 3501 осіб;

В тому числі:

-          Молодше 18 років – 6 осіб;

-          Віком від 18-60 років – 4989 осіб;

-          Старші 60 років – 2995 осіб.

Інформація про поширення коронавірусної хвороби

Станом на 27.09.2021 року в Новосанжарській селищній територіальній громаді за весь період моніторингу захворюваності по 1186 особам діагноз підтверджено.

Нових випадків за 25.09.2021 – 5 осіб

Одужало – 2 особи

Померло – 0 осіб

Ще не одужали та продовжують лікування – 28 осіб з підтвердженим діагнозом коронавірус, з них:

6 осіб госпіталізовано

22 особи на амбулаторному лікуванні в ЦПМД

0 осіб на амбулаторному лікуванні в закладах охорони зоров’я.

Інформація про поширення коронавірусної хвороби

Шановні працівники дошкільних закладів!

Цього року 27 вересня відзначаємо Всеукраїнський День дошкілля і вшановуємо працю вихователя і всіх дошкільних працівників.

Бути вихователем – високе покликання і велика честь. Ця справа – важлива і унікальна. Вона несе в собі добро, справедливість, добро і красу.

Дитячий садок – це перший освітній заклад, який зустрічає дитину. І не дарма його вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається у дитині із раннього дитинства, слугує опорою і основою в подальшому житті.

Вітаю з професійним святом вихователів та працівників дошкільних закладів нашої громади!
Нехай тепло ваших сердець, турбота, доброта і педагогічна майстерність будуть винагороджені успіхами ваших вихованців, їхнім радісним і комфортним дитинством, різностороннім розвитком, новими знаннями та вміннями пізнавати і любити рідний край і свою країну.
Цікавих вам творчих ідей, натхнення, міцного здоров’я, достатку і радості!

З повагою селищний голова Геннадій Супрун

Шановні працівники дошкільних закладів!