До уваги жителів громади!

27.09.2021-го року з 8.00 до 12.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт.Нові Санжари по вулиці Незалежності (від дитсадка до МаркетОпта), провулках: Садовий, Комунальний, І Ярмарковий.

27.09.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Лелюхівка по вулицях: Братів Зубашичій, Зарічна, Набережна, Центральна (буд. №52, 54, 56, 58), провулку Затишний.

27.09.2021-го року з 11.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Лелюхівка по вулицях: Шкільна, Пролетарська, Жовтнева, провулках: Заїжджий, Лелюхівський (буд. №1, 3, 5).

27.09.2021-го року та 28.09.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Клюсівка по провулку Сонячний.

28.09.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Малий Кобелячок – повністю.

28.09.2021-го року, 29.09.2021-го року та 30.09.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Мала Перещепина по вулицях: Квіткова, Лісова, Незалежності, Озерна, Садова, Сонячна, Шкільна, Велика, Дружби, Зелена, Ліва Кам»яна, Лісна, Урожайна, провулку Тупий.

29.09.2021-го року та 30.09.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Малий Кобелячок по вулиці Гагаріна, провулку Луговий.

29.09.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Забрідки по вулицях: Берегова, Заїжджа, Озерна, Партизанська, Садова, Молодіжна, Комуни, Перемоги, Польова, провулках: Дачний, Федірцевський, Рибальський, Тихий.

30.09.2021-го року з 11.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами АТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Лелюхівка по вулицях: Геологічна, Піщана, Центральна, Зелена, Соснова провулках: Вузький, Геологічний.

До уваги жителів громади!

Шановні новосанжарці!

Щиросердно вітаю вас із Днем селища Нові Санжари! Сьогодні Нові Санжари - сучасне селище, що зберегло свою історичну самобутність, неповторний вигляд і унікальну красу. Головне багатство селища – це жителі громади, що віддають свої сили, талант та знання заради його процвітання.

Дякую кожному з вас, шановні новосанжарці, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій  селища, покращення добробуту його жителів.

Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим розвивати рідне селище та підтримувати славетні традиції.

Нехай вас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного селища, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити селище заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

Від усієї душі бажаю Новим Санжарам динамічного розвитку і процвітання, а усім його мешканцям - міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

З днем селища, новосанжарці!

З повагою селищний голова Геннадій СУПРУН

Шановні новосанжарці!

78 років тому 23 вересня Новосанжарщина була визволена від нацистського поневолення.

Пам’ять про ті випробування живе в серці кожного новосанжарця, ветерана війни і тилу, кому довелося пройти смертельне пекло фронту, втратити рідних і близьких, запам’ятати біль, муки і приниження людської гідності.

Саме тому, кожного року збираємося біля пам’ятника Слави та вшановуємо воїнів-визволителів.

От і сьогодні, враховуючи карантинні обмеження, працівники Новосанжарської селищної ради на чолі з головою Геннадієм Супруном поклали квіти й гірлянди до підніжжя пам’ятника Слави, Братської могили та вшанували всіх полеглих хвилиною мовчання.

Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який зміг вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі.

Увага важлива інформація !

Повідомляємо Вас про тимчасове відключення від газопостачання с. Забрідки в зв'язку з проведенням робіт на газопроводі середнього тиску 24.09.2021р.

Увага важлива інформація !

Вакцинація від COVID-19 в Новосанжарській селищній територіальній громаді Полтавського району станом на 21.09.2021

За добу в Новосанжарській селищній територіальній громаді провакциновано – 89 осіб.

Від початку кампанії по вакцинації в селищній територіальній громаді провакциновано станом на 21.09.2021 – 7644 осіб.

-          1 доза – 4280 осіб;

-          2 доза – 3364 осіб;

В тому числі:

-          Молодше 18 років – 5 осіб;

-          Віком від 18-60 років – 4752 осіб;

-          Старші 60 років – 2887 осіб.

Інформація про поширення коронавірусної хвороби

Станом на 21.09.2021 року в Новосанжарській селищній територіальній громаді за весь період моніторингу захворюваності по 1175 особам діагноз підтверджено.

Нових випадків за 21.09.2021 – 0 осіб

Одужало – 1 особа

Померло – 0 осіб

Ще не одужали та продовжують лікування – 20 осіб з підтвердженим діагнозом коронавірус, з них:

4 осіб госпіталізовано

16 осіб на амбулаторному лікуванні в ЦПМД

0 осіб на амбулаторному лікуванні в закладах охорони зоров’я.

Інформація про поширення коронавірусної хвороби