Збільшуємо кількість зелених насаджень

16 вересня працівники бригади благоустрою Новосанжарської селищної  ради спільно з працівниками Держлісгоспу висадили наданий підприємством посадковий матеріал – тополі гібридні, поблизу стадіону «Дружба», розташованого на межі селища Нові Санжари та села Лелюхівка.

Впевнені, що стадіон відновить свою популярність, а підростаючі дерева забезпечать тінь і затишок для глядачів та учасників футбольної гри.
До речі, таким вчинком Держлісгосп підтримує екологічний проєкт Президента України «Створюємо ліси разом», мета якого збільшити кількість зелених насаджень в Україні.

Збільшуємо кількість зелених насаджень

До уваги жителів громади!

20.09.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с. Клюсівка по вулицях: Живилівська, Лугова,  Перемоги, Ювілейна, провулках: Садовий, Рибачий, Першотравневий, ФОП Бичковський.

21.09.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с. Стовбина Долина по вулицях: Покровська, Шкільна, школа, лікарня, магазин, церква, СФГ «Зімовець» - млин, башня.

21.09.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с. Клюсівка по вулицях: Живилівська, Лугова,  Перемоги, Ювілейна, провулках: Садовий, Рибачий, Першотравневий, ФОП Бичковський.

21.09.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт Нові Санжари, а саме: Т-продукт.

22.09.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с. Лисівка – повністю.

22.09.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с. Пологи – повністю.

22.09.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт Нові Санжари по вулицях: Горбенка, Садова, Зарічанська, Лісна, провулках Дачний та Зарічанський.

До уваги жителів громади!

Шановні жителі Новосанжарської громади!

З 14 вересня відділ соціального захисту населення, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради за адресою смт. Нові Санжари по вулиці Незалежності, 30/1, буде проводити прийом жителів громади для допомоги на укладення Договору про постачання природного газу побутовим споживачам з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України».

Для запису у чергу телефонуйте за номером 0534434084.

Графік прийому громадян з 8.00 до 16.00. Обідня перерва з 12.00 до 13.00. Вихідний - субота, неділя.

З 15 вересня Комунальний заклад «Новосанжарська публічна бібліотека» Новосанжарської селищної ради за адресою смт. Нові Санжари по вулиці Центральна, 25, також буде проводити прийом жителів громади для допомоги на укладення Договору про постачання природного газу побутовим споживачам з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України»

Для запису у чергу телефонуйте за номером 0534431014

Графік прийому громадян з 8.00 до 17.00. Обідня перерва з 12.00 до 13.00. Вихідний -  неділя, понеділок.

Для переходу до Нафтогазу власник (співвласник) житлового будинку, квартири повинен мати при собі такий перелік документів:

1. Паспорт громадянина України

2. Довідку про ідентифікаційний код

3. Право власності на житловий будинок або квартиру, або документ який підтверджує що документи на право власності знаходяться в стадії розробки, переоформлення

4. Електронну адресу  приклад: ivanov@ukr.net

5. Рахунок від Нафтогазу за розподіл природного газу (зразок на фото)

6. Якщо житловий будинок, квартира знаходиться у спільній власності потрібна згода співвласника на укладення Договору про постачання природного газу побутовим споживачам з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України»

Шановні жителі Новосанжарської громади!