Шановні рятівники, працівники та ветерани рятувальної справи! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем рятівника!

Це свято мужніх, сильних та відважних людей, безстрашних героїв, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився в біді.

На вас завжди можна покластися; з дня на день стикаючись з бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Нагородою за цю нелегку і небезпечну працю служать суспільне визнання та повага.

Бажаю вам мирного неба, щастя, здоров'я, добра вам і вашим родинам, як можна менше тривожних викликів і безсонних ночей!

Спасибі вам за вірність обов’язку, за постійну готовність до боротьби з незваним лихом, за те, що вдень і вночі стоїте на варті безпеки нашого здоров’я та майна.

З повагою селищний голова Геннадій СУПРУН

Увага! Оголошено конкурс!

Виконавчий комітет Новосанжарської селищної ради оголошує проведення конкурсу квіткових композицій з нагоди відзначення Дня селища "Селище Нові Санжари - серце громади"
Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь !

Увага! Оголошено конкурс!

Інформація про поширення коронавірусної хвороби

Станом на 13.09.2021 року в Новосанжарській селищній територіальній громаді за весь період моніторингу захворюваності по 1162 особам діагноз підтверджено.

Нових випадків за 13.09.2021 – 3 осіб

Одужало – 0 осіб

Померло – 0 осіб

Ще не одужали та продовжують лікування – 11 осіб з підтвердженим діагнозом коронавірус, з них:

3 осіб госпіталізовано

8 осіб на амбулаторному лікуванні в ЦПМД

0 осіб на амбулаторному лікуванні в закладах охорони зоров’я.

Інформація про поширення коронавірусної хвороби

Вакцинація від COVID-19 в Новосанжарській селищній територіальній громаді Полтавського району станом на 13.09.2021

Щеплено за добу – 27.Щеплено з початку вакцинації – 7146.Станом на 13.09.2021 року в селищній територіальній громаді Полтавського району за весь період моніторингу захворюваності – 1162 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19.Від початку кампанії по вакцинації в селищній територіальній громаді провакциновано станом на 13.09.2021 року – 7146 осіб.