До уваги жителів громади!

За інформацією Кобеляцького управління експлуатації газорозподільної системи акціонерного товариства «Оператора газорозподільної системи «Полтавагаз» з 8.00 14.07.2021 до 17.00 15.07.2021 буде припинено газопостачання природного газу споживачами смт Нові Санжари в зв’язку з проведенням робіт на вуличному газопроводі низького тиску та заміні ШРП.

До уваги жителів громади!

Інформуємо, що 15.07.2021р. з 10.30 до 15.30 год у Нових Санжарах надаватиме послуги Мобільний сервісний центр МВС Полтавської області (місце: майданчик (автомобільна стоянка) за адресою: Нові Санжари, вулиця Незалежності 34/1 (навпроти адмінбудинку Новосанжарської селищної ради).

Послуги МCЦ МВС:– реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;– заміна посвідчення водія (при наявності медичної довідки);– видача міжнародного посвідчення водія;– прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.З детальною інформацією про надані послуги, ціну можна ознайомитися на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області http://pol.hsc.gov.ua/

До уваги жителів громади!

У середу, 6 липня в адмінприміщенні Полтавської обласної ради відбулася урочиста церемонія відзначення збірної команди депутатів області, яка взяла участь у IX Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів рад усіх рівнів та виборола загальнокомандне друге місце серед збірних команд із вісімнадцяти областей України.

Список осіб, які подали документи та допущені до участі в конкурсі

Список осіб, які подали документи та допущені до участі в конкурсі з добору кандидатів на посаду директора Початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Новосанжарська дитяча музична школа» Новосанжарської селищної ради