Шановні жителі Новосанжарської громади!

У зв’язку з проведенням у 2023-му році Всеукраїнського перепису населення, виконавчий комітет Новосанжарської селищної ради звертається з проханням подбати про встановлення на фасадах житлових будинків адресних табличок з номером та назвою вулиці чи провулку.

Це дасть змогу знайти необхідну адресу не лише тому, хто проводитиме перепис населення, а й у разі потреби – бригаді швидкої допомоги, рятувальникам, працівникам поліції.

Також звертаємось до керівників установ та організацій, приватних підприємств та підприємців з проханням встановити таблички з номерами та назвами вулиць на фасадах приміщень.

Шановні жителі Новосанжарської громади!

До уваги жителів громади!

08.07.2021-го року з 8.00 до 10.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт.Нові Санжари по вулицях: Чкалова, Курортна, провулках: Заворсклянський, Луговий, Озерний, Дорожний, Ромашковий.

09.07.2021-го року з 15.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт.Нові Санжари по вулицях: Чкалова, Курортна, провулках: Заворсклянський, Луговий, Озерний, Дорожний, Ромашковий.

До уваги жителів громади!

Шановні жителі Новосанжарської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята Дня Конституції України!

25 років тому відбулася значима історична подія: була прийнята Конституція Незалежної України. Відтоді та до сьогодення 28 червня вписане у календар червоними літерами, адже – це день народження Основного Закону держави.

Україна починається з кожного з нас. І тільки нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де пануватимуть гуманізм, демократія, верховенство права і справедливість.

Тож, вітаю зі святом усіх жителів громади! Бажаю, щоб в цей урочистий день всюди панував світлий настрій, міцніло почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон.

Від усієї душі зичу всім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та добробуту її народу!

З повагою селищний голова                                          Геннадій СУПРУН

Дорога молодь Новосанжарщини!

Прийміть найщиріші вітання із Днем молоді – святом оптимізму, енергії та світлих надій.

Молодість – фундамент всього майбутнього життя, тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: учіться, працюйте над собою, досягайте успіхів і обов`язково перемагайте! Любіть свою країну, будьте справедливими та впевненими у своїх силах.

Саме молодь завтра візьме на себе відповідальність за наш край, нашу Батьківщину, її подальший розвиток, за долю старшого покоління.

Тож будьте здорові і щасливі! Нехай ніколи не вичерпається Ваш оптимізм, творча енергія, віра в добро та удачу! Нехай прекрасні роки молодості дадуть вам заряд позитивної енергії, подарують вірних друзів.

Бажаю успіхів, ясних цілей і завзятості в отриманні знань, активної життєвої позиції, затребуваності і самореалізації.

Дорога молодь Новосанжарщини!