Шановні суб’єкти підприємницької діяльності!

У зв’язку з проведенням заходів до Дня Конституції та Дня молоді 27.06.2021 року (Парк Перемоги) по питанню організації виїзної торгівлі під час святкування прохання звертатися в відділ юридичного забезпечення та правової допомоги виконавчого комітету селищної ради за адресою: смт Нові Санжари, вулиця Центральна, 23).

Шановні суб’єкти підприємницької діяльності!

ТОВ "Агентство стратегічних рішень "Ші Стретеджіс" інформує

Результати дослідження щодо проблеми працевлаштування людей з інвалідністю, проведеного в рамках спільної ініціативи Міністерства соціальної політики України, проекту Ради Європи "Розвиток соціальних рав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні  та громадської організації "Громадський рух "Соціальна єдність".

ТОВ "Агентство стратегічних рішень "Ші Стретеджіс" інформує

Шановні жителі Новосанжарської громади!

День Святої Трійці – одне з головних християнських свят, що відзначається на п’ятдесятий день після Великодня. Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу і душевне тепло всім, хто поряд. Віриться, що у цей день світ стає кращим, доброзичливішим і світлішим.

Від щирого серця зичу усім вам добра, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких. Нехай урочистий церковний передзвін наповнює  душу натхненням і радістю, зміцнить віру і подарує надію, зцілить хвороби і нагородить терпінням, мудрістю, життєвими благами і щасливими миттєвостями.

Нехай Свята Трійця надихає всіх вас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.

Нехай благословенними будуть наша єдина Україна та Новосанжарщина, а Бог оберігає нашу землю від усіляких негараздів. Миру вам та злагоди!

З повагою,

селищний голова                                               Геннадій СУПРУН

Шановні жителі Новосанжарської громади!