Дорогі юні друзі!

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей.

Дитинство - це чудова пора сподівання на прекрасне життя та здійснення мрій.

Любі діти!

Ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні.Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України.

Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях, і Батьківщина, батьки, які дали вам життя, будуть пишатися вами.Зичу вам, хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, успіхів, миру, радісного та змістовного відпочинку під час літніх каніку.

З повагою селищний голова Геннадій СУПРУН

Дорогі юні друзі!

До уваги жителів громади!

31.05.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Старі Санжари по вулиці Великий Яр. 31.05.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у селах: Балівка, Собківка – повністю.

01.06.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Старі Санжари по вулиці Степова. 01.06.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Супротивна Балка по вулицях: Спортивна, Степова, Яблунева (буд. №1, 3, 5).

01.06.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Кунцеве по вулиці Зелена. 01.06.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Вісичі по вулиці Польова, провулках: Дачний, Зелений, Ставковий.

02.06.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Старі Санжари по вулицях: Великий Яр, Мостового, Шкільна, Старосанжарська, провулку Прямий.

02.06.2021-го року з 8.00 до 13.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Малий Кобелячок по вулицях: Першотравнева (буд. №1), Черемушки. 02.06.2021-го року з 12.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Горобці по вулиці Миру.

03.06.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Забрідки по вулицях: Весела, Комуни, Молодіжна, Перемоги, Польова, провулках: Рибальський, Тихий.

04.06.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Забрідки по вулицях: Весела, Комуни, Молодіжна, Перемоги, Польова, Садова, Озерна, провулках: Рибальський, Тихий, Федірцевський.

До уваги жителів громади!

До уваги жителів села Старі Санжари!

Кобеляцьке управління експлуатації газорозподільної системи АТ «Оператора газорозподільної системи «Полтавагаз» повідомляє про тимчасове відключення від газопостачання с.Старі Санжари в зв’язку з проведенням робіт на вуличному газопроводі середнього тиску 02 червня 2021 року.

До уваги жителів села Старі Санжари!