До уваги жителів громади!

TOB «Елеватор «Чиста Криниця» повідомляє про те, що з 25.05.2021 року по 30.06.2021 року на території Новосанжарської територіальної громади (Руденківська с/р, Великосолонцівська с/р, Малоперещепинська с/р) будуть проводитися обробітки посівів соняшника, кукурудзи та озимої пшениці гербіцидами та фунгіцидами.

До уваги жителів громади!

Будьте здорові!

У зв’язку небезпекою коронавірусної інфекції, тяжкими її наслідками для життя і здоров’я людини та різкого погіршення епідеміологічної ситуації на території громади, продовжуємо щотижневий діалог із в.о. головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна лікарня» Ольгою Гирею.  «На сьогодні число захворівших на COVІD-19 – 1118, з них 28 дітей. Одужало 1049 хворих. 35 – лікується. Троє у стаціонарі, решта амбулаторно.

Підводячи підсумки тижня, приємно зазначити позитивну динаміку. Кількість хворих зменшилася, серед них немає дітей. Лікарня переходить до звичного режиму роботи. З сьогоднішнього дня відкривається хірургічне відділення. У найближчих планах відкриття терапії.  Лікарський реанімаційний пост, який чергував цілодобово в інфекційному відділенні переведено в оперблок.  У майбутньому на базі нашого закладу не планують лікувати COVІD-них хворих. Їх прийматиме обласна інфекційна лікарня».

Будьте здорові!

До уваги!

19 травня Кабінет Міністрів України прийняв ряд нормативно-правових актів, які мають вплив на місцеве самоврядування у сфері соціального захисту населення.

До уваги!