Шановні жителі громади!

Вітаю усіх Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки.

Українська вишиванка - це національна святиня!

Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

Бажаю всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам.

Зичу здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня! Нехай це свято зітре кордони й об'єднає українців по всьому світу.

З повагою селищний голова      Геннадій СУПРУН

Шановні жителі громади!

До уваги жителів громади!

19.05.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт.Нові Санжари по вулицях: Незалежності (від МаркетОпта до провулків І Ярмарковий, Комунальний (буд. 8, 10, 12, 19, 21), Ковалівська, Пролетарська, Святотроїцька, Шевченка (від лікарні до стадіону, від лікарні до магазину №98), Піщана, Соснова Роща, Вереснева, провулках: Ковалівський, Лілейний, Робітничий, Пролетарський, Левадний, Базарний, Садовий (буд. 22, 26, 28, 30, 35).

19.05.2021-го року з 8.00 до 13.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт.Нові Санжари по вулиці Чкалова, провулках: Луговий, Ромашковий, Чкалова.

19.05.2021-го року з 13.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт.Нові Санжари по вулицях: Молодіжна, Гагаріна, Нова.

19.05.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Кунцеве по вулиці Зелена, ТОВ Агрофірма «Перше травня» - молочна ферма.

21.05.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт.Нові Санжари по вулицях: Шевченка (буд.№20/15), Центральна (від центру до р.Ворскла), Маджарянська, Ковалівська, Пролетарська, Святотроїцька, Шевченка (від лікарні до стадіону, від лікарні до магазину №98), Піщана, Соснова Роща, Вереснева, провулках: Ковалівський, Лілейний, Робітничий, Пролетарський, Левадний.

До уваги жителів громади!

Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області інформує

До відома пенсіонерів!

З 1 вересня 2021 року на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2021 року № 277 відбудеться зміна доставки та виплати пенсій.

Прохання пенсіонерів, які сьогодні отримують виплати у відділеннях АТ “ Укрпошта” або з доставкою додому листоношами, до 1 вересня 2021 року повинні перейти через уповноважені банки та обрати один з них для подальшого обслуговування.

Велике прохання до отримувачів пенсій через поштові відділення: “ Не чекайте до 1 вересня 2021 року, а вже зараз обирайте зручний для вас банк”.

Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області інформує