Будьте здорові!

У зв’язку небезпекою коронавірусної інфекції, тяжкими її наслідками для життя і здоров’я людини та різкого погіршення епідеміологічної ситуації на території громади, продовжуємо щотижневий діалог із в.о. головного лікаря  Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна лікарня» Ольгою Гирею.«На сьогодні число захворівших на COVD-19 – 1108, з них 28 дітей. Одужало 1005 хворих. 69 - лікується. 4 чоловік перебувають у стаціонарі, з них одна людина на штучній вентиляції, решта – це амбулаторні хворі. Тридцять чотири пацієнти не змогли побороти тяжку недугу. Підводячи підсумки тижня, помітно, що кількість хворих зменшилася. Це, в деякій мірі, пов’язано із настанням теплих сонячних днів, і, як наслідок, провітрюванні приміщень. Та розхолоджуватися не можна. Слід і далі продовжувати усі превентивні міри, як от носіння захисних масок, часто мити руки, робити вакцинацію. Адже шириться світом індійський штам. А після поминальних днів, коли люди нехтували правилами безпечної поведінки, після спаду можливий новий підйом».

До уваги жителів громади!

12.05.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Старі Санжари по вулицях: Жовтнева, Молодіжна, Старосанжарська, Миколи Середи, Миколи Маджара, Тараса Рибаса, Великий Яр, Руденка, Новоселівська, Одаричівська, Шкільна, Перебудівська, провулках: Жовтневий, Сонячний, Підгорянський, Вишневий, Перебудівський, Кустарний, Спортивний, Шевченка, Огородній, Садовий, Нафтовий, Решетняка, Тупий, Травневий, Мирний, Вузький, Миколи Середи, Яблуневий, Молодіжний, Луговий, Багрянський, Зелений, Польовий, Короткий, Затишний.

14.05.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт.Нові Санжари по вулицях: Центральна (від центру до р.Ворскла), Маджарянська, Музична, Каштанова.

14.05.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Вісичі по вулиці Польова, провулках: Дачний, Зелений, Ставковий.

До уваги жителів громади!

1939-1945

Ніколи знову

Пам'ятаємо, Перемагаємо!

Пропонуємо до перегляду фото-сюжети вшанування пам'яті загиблих воїнiв Другої свiтової вiйни в громадах.  Вiчна пам'ять нашим захисникам!