Новини селищної ради

Борис Олійник – гордість наша  слава,

Пророк, титан, наш геній, наш герой,

Великий муж великої держави –

Слова засвідчив ці своїм пером.

Серед відомих, обдарованих талантом людей, котрих подарувала світу Новосанжарська земля, велетнем своєї епохи на всі часи залишиться Борис Ілліч Олійник. 

Легендарний український поет, Герой України, академік НАНУ, громадський діяч, політик, автор понад 40 книг, віршів, есе, статей, які перекладаються багатьма мовами, чесна й порядна людина і наш земляк. Таким був і таким залишиться назавжди видатний зачепилянин.

Сьогодні у Києві, на Байковому кладовищі відбулася урочиста подія – відкриття пам’ятника Борису Олійнику.

Будьте здорові!

У зв’язку небезпекою коронавірусної інфекції, тяжкими її наслідками для життя і здоров’я людини та різкого погіршення епідеміологічної ситуації на території громади, продовжуємо щотижневий діалог із в.о. головного лікаря  Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна лікарня» Ольгою Гирею.

«На сьогодні число захворівших на COVD-19 – 1087, з них 28 дітей. Одужало 978 хворих. 75 – лікується, серед них одна дитина. 

14 чоловік перебувають у стаціонарі, решта – це амбулаторні хворі. 

Тридцять троє пацієнтів не змогли побороти тяжку недугу. Підводячи підсумки тижня, хочу сказати, що в цілому ситуація не міняється. Хворі, що перебувають у відділенні, а їх на сьогодні чотирнадцять, доволі тяжкі, всі на високих кисневих потоках. 

Двоє із них перебуває у відділенні  інтенсивної терапії. Попереду поминальні дні. 

Тож, шановна громадо! Уникайте місць скупчення людей. Дотримуйтесь соціальної дистанції. Бережіть себе, своїх рідних і не хворійте».

Будьте здорові!

До уваги жителів громади!

06.05.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Вісичі по вулиці Миру, провулку Космічний. 

 06.05.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Судівка по вулицях: Відрадна, Тиха, Народна, Новостроївська, провулках: Відрадний, Тихий, Братський, Садовий.

06.05.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Пасічне по вулицях: Квіткова, Миру, Ставкова, Шевченка, Молодіжна, Світлична.

06.05.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Бредуни, Бондури – повністю.

07.05.2021-го року з 8.00 до 13.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Шовкопляси – повністю.

До уваги жителів громади!

Зустрічайте чергову електронну версію юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»! Нові ініціативи, найцікавіші події в житті системи БПД Полтавщини, роз’яснення норм чинного законодавства, інформація від партнерів, успішні практики і не тільки. Більш детально читайте у квітневому випуску видання. Деталі тут

https://docs.google.com/./2PACX-1vSqAmoKwdK./pub...

Шановні земляки!

Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. 

Світло Великодня очищує душу, сповнюючи її високими прагненнями, зігріває серце теплом віри та надії, вчить милосердю, прощенню та взаєморозумінню.

Нехай радісні пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на вашому життєвому шляху, Чудо Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи.

 Нехай вашими супутниками будуть виваженість, злагода, любов, мир і Божа опіка та благословення супроводжують у всіх починаннях.Щиро бажаю вам зберегти в душах цей величний дух єднання, утвердитись у вірі та наповнити своє життя добром і радістю.

Злагоди, достатку, віри і щирої любові вам та вашим родинам.

Христос Воскрес!


З повагою,селищний голова Геннадій СУПРУН

Шановні земляки!