Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

В історії багатостраждального українського народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем.

Одна з них – 26 квітня 1986 року, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.

26 квітня є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування всіх, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.Ми пам'ятаємо всіх поіменно: і тих хто відійшов у вічність, і тих, з ким маємо честь жити і працювати разом.

Низький уклін і довічна шана всім, хто брав участь у подоланні чорнобильського лиха, хто ціною власного життя подарував майбутнє всьому людству.Бажаємо вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, добра і злагоди та щирої подяки від людей!Нехай ніколи не повториться шлях Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку!

З повагою селищний голова Геннадій СУПРУН

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

До уваги пасічників!

СТОВ «Говтва» повідомляє про проведення в період з 25 квітня 2021 року по 25 травня 2021 року хімічного обробітку посівів кукурудзи, соняшнику, озимої пшениці на сільськогосподарських площах, які знаходяться в обробітку СТОВ «Говтва» на території с.Мала Перещепина, с.Пологи, с.Старі Санжари, с.Лисівка, с.Велике Болото, с.Кустолово 1, препаратами які мають ступінь токсичності 3 класу та строк своєї дії 7 діб.

Препарати застосовуватимуться методом наземного обприскування самохідним штанговим оприскувачем.

До уваги пасічників!

До уваги жителів громади!

26.04.2021-го року з 8.00 до 13.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт.Нові Санжари по вулицях: Ковалівська, Піщана, Шевченка (буд.№55), Соснова Роща.

З 12.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт.Нові Санжари по вулицях: Автомобілістів, Космічна (буд.№3, 11, 13), провулках Автомобілістів, Зелений.

До уваги жителів громади!

Будьте здорові!

У зв’язку небезпекою коронавірусної інфекції, тяжкими її наслідками для життя і здоров’я людини та різкого погіршення епідеміологічної ситуації на території громади, продовжуємо щотижневий діалог із в.о. головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна лікарня» Ольгою Гирею.«На сьогодні число захворівших на COVD-19 – 1044. Одужало 874 хворих, з них 21 дитина. 140 – лікується, серед них п’ятеро дітей. 15 чоловік перебувають у стаціонарі, решта – це амбулаторні хворі. Тридцять чоловік не змогли побороти тяжку недугу. Вчора, вперше за багато днів, не було жодного хворого. Звісно, рано щось прогнозувати, але це дає надію, що ситуація з COVD-19 врешті-решт  стабілізується. Та розслаблятись не приходиться. Вже сьогодні восьмеро хворих звернулись за допомогою.Наша лікарня зараз працює в режимі червоної зони. Це значить, що всі планові госпіталізації скасовано. Надаємо допомогу хворим в разі невідкладних випадків».

Будьте здорові!