До уваги жителів громади!

У місті Полтава за адресою вул. Шевченка, 7 у кімнатах 210 і 211 працює створене Полтавською районною радою комунальне підприємство «Полтавський районний центр земельного кадастру».

До уваги жителів громади!

05.04.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Лелюхівка по вулицях: Заводська, Степова.

05.04.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Малий Кобелячок по вулицях: Першотравнева, Польова.

06.04.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт.Нові Санжари по вулицях: Польова, Гогорішвілі, Юрія Лобача, Незалежності (від мосту до с.Забрідки), Степна, провулку Польовий.

06.04.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Лелюхівка по вулицях: Заводська, Степова.

ПОВІДОМЛЕННЯ про зниження тарифу на послугу з централізованого водопостачання

У середу на засіданні Виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради було прийнято рішення про зниження на 3 грн. 14 коп. тарифу на послугу з централізованого водопостачання для жителів селища.Відповідно до рішення Виконавчого комітету від 31 березня 2021 року №25 «Про встановлення тарифу на послуги з централізованого водопостачання для населення» з 01 квітня 2021 року встановлено новий тариф для мешканців смт. Нові Санжари, за наявності засобів обліку води, в розмірі 15 гривень 36 копійок за 1 м³.

ПОВІДОМЛЕННЯ про зниження тарифу на послугу з централізованого водопостачання