До уваги жителів громади!

Інформуємо, що 02.04.2021р. з 10.30 до 15.30 год у Нових Санжарах надаватиме послуги Мобільний сервісний центр МВС Полтавської області (місце: майданчик (автомобільна стоянка) за адресою: Нові Санжари, вулиця Незалежності 34/1 (навпроти адмінбудинку Новосанжарської селищної ради).

Послуги МCЦ МВС:– реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;– заміна посвідчення водія (при наявності медичної довідки);– видача міжнародного посвідчення водія;– прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.З детальною інформацією про надані послуги, ціну можна ознайомитися на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області http://pol.hsc.gov.ua/

До уваги жителів громади!

29.03.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Малий Кобелячок по вулиці Черемушки.

30.03.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Шовкопляси по вулицях: Валерія Білаша, Лесі Українки, Сердюківська, Шкільна.

31.03.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Малий Кобелячок по вулицях Квітнева, Незалежності.

До уваги жителів громади!

Шановні військовослужбовці та ветерани Національної гвардії України!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – 7-ї річниці з дня створення Національної гвардії України!

Це свято тих, хто справою свого життя обрав забезпечення безпеки держави, захист та охорону життя громадян, хто за покликом серця боронить рідну землю та створює всі умови для збереження боєздатності української армії.

Без сумніву ви свідомо зробили свій патріотичний вибір. Глибокими знаннями, уміннями й високим професіоналізмом ви кожен на своєму місці, несете важливу й почесну місію - боронити незайманість Богом даної землі, рідної вулиці, батьківської домівки.

Тож честь вам і хвала за ваш щоденний подвиг.

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, стабільності та благополуччя. Нехай любов до рідного краю та людська вдячність надають вам наснаги у нелегкій і відповідальній справі - служіння українському народу.

Вірю, що разом ми захистимо нашу незалежність, відвоюємо спокій і мир.

Зі святом!

З повагою селищний голова   Геннадій СУПРУН

Шановні військовослужбовці та ветерани Національної гвардії України!