Онлайн тренінг для підприємців: “Сертифікація систем НАССР- підтвердження конкурентоспроможності та сталого розвитку”

Ми з радістю запрошуємо Вас на захід, що відбудеться 25 березня, з 14 до 15 години.Запрошені спікери розкажуть про сертифікацію систем НАССР Участь у заході безкоштовна, проте кількість місць - обмежена.Захід організовано Департаментом економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації за участі фахівців ДП «Полтавастандартметрологія» ГУ «Держпроспоживслужби» у Полтавській області.

Шановні працівники та ветерани галузі житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята, яке щорічно відзначається у третю неділю березня.

Цей день – вияв уваги до людей, які своєю працею створюють затишок на території Новосанжарської територіальної громади. Користь, яку Ви приносите суспільству, важко переоцінити!

Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу. Це – затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, парків, скверів, дворів, прибудинкових територій, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою, гарного самопочуття і, як наслідок, гарантія соціальної стабільності та громадського спокою.

Хочу висловити всім вам щиру вдячність за наполегливу працю, за відданість своїй нелегкій, але так необхідній для нас справі.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, наснаги, душевного тепла, професійних успіхів і нових трудових здобутків, здійснення всіх життєвих планів і сподівань, миру й злагоди!

Нехай Ваша робота приносить Вам матеріальне і моральне задоволення, повагу і шану.

З повагою селищний голова                               Геннадій СУПРУН

До уваги жителів громади!

23.03.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Малий Кобелячок по провулку Урожайний.

23.03.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Руденківка по вулиці Дніпровська.

23.03.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у селах Великі Солонці, Пологи Низ – повністю.

24.03.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт. Нові Санжари по вулиці Чкалова (буд.№1-59), провулках:  Луговий, Ромашковий, Чкалова.

24.03.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Забрідки по вулиці Братів Зубашичів.

25.03.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Зачепилівка – повністю.

25.03.2021-го року з 13.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Старі Санжари по вулиці Жовтнева, провулку Польовий.

26.03.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт. Нові Санжари по вулицях Чкалова, Лісна, Зарічанська, провулках: Луговий, Ромашковий, Дорожній, Озерний, Заворсклянський, Зарічанський.

26.03.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Забрідки по вулицях: Польова, Зелена, Миру, Молодіжна, Сонячна, провулках: Річний, Козацький.

26.03.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Козуби по вулицях: Польова, Шкільна, Забережна, Шевченка, провулках: Лесі Українки, Шкільний.

До уваги жителів громади!