До уваги жителів громади!

25.02.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт. Нові Санжари по вулицях: Нова, Вернадського (буд. 2,4,6), Центральна ( перед автоколоною з правої сторони), Слюсарна, Вернадського (буд.16-56), провулках: Кустарний, Новий (буд.32, 69), Слюсарний. 26.02.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт. Нові Санжари по вулиці Чкалова (буд.26), провулку Дорожній, ДОТ «Костер».З 12.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт. Нові Санжари по провулку Комунальний, на базарі (магазин Малиш, Варенична, перукарня, магазин «М»ясо», шиномонтаж, молочний, автомагазин, ремонт холодильників, Наталенко, магазин «Насіння», Наконечний, автомийка).

До уваги жителів громади!

Шановні жителі Новосанжарської громади!

20 лютого ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, віддаємо данину пам’яті і поваги великій людській, громадянській і національній відвазі, силі духу, стійкості громадян, завдяки яким було змінено хід історії нашої держави.
     Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гідністю та прикладом для майбутніх поколінь.
     Кожного з нас змінила Революція Гідності. Навчила бути небайдужими, брати на себе відповідальність і стояти за Україну до останнього подиху.
Будуючи нову державу, ми не маємо забути, за що загинула Небесна Сотня.       Ми згадуємо їх сьогодні, будемо згадувати і надалі, завжди, для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому.
     Вічна слава патріотам, які загинули за краще майбутнє рідної України.

З повагою селищний голова Геннадій СУПРУН

На передодні Дня Героїв Небесної Сотні відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та полеглим землякам за Незалежність України. У церемонії взяли участь селищний голова Геннадій СУПРУН, голова райдержадміністрації Владислав ВАСЮТА, заступник голови РДА Тарас ЗУБ, начальник медичного центру «Нові Санжари» Валерій ГУБА та представники трудових колективів.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять Небесної сотні й бійців АТО, які загинули в боях на Сході України.

В цей день ми вшановуємо пам'ять тих людей, які мають стати прикладом для кожного свідомого українця. Подвиг Небесної сотні доводить нам, що ми повинні пам’ятати своїх героїв, свою історію — тоді буде дійсно квітуче і незалежне майбутнє нашої держави, яку поважатимуть у всьому світі.

Сьогодні свій поважний 90-річний ювілей святкує житель нашого селища Петро Федорович ШКАРПЕТКІН.

Привітати іменинника та дізнатися про секрет довголіття завітали селищний голова Геннадій СУПРУН, начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради Борис ФЕДОРЕНКО ТА голова ветеранської організації селища Дмитро ПАВЛИК. Більшість своїх років Петро Федорович віддав улюбленій справі, а саме пов’язав своє життя з кермом та дорогою.

Тож, ми щиро вітаємо ювіляра! Бажаємо міцного здоров’я, радості, миру й добробуту, родинного затишку. Зичимо зустріти 100-річний ювілей таким же привітним та усміхненим!