Шановні учасники бойових дій в Афганістані,
воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть вітання з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Афганістану.

Подвиг учасників бойових дій – це та велична правда історії, яку не створити і не перекреслити у сучасному світі. Це приклад справжнього, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

В цей день ми віддаємо данину поваги усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося стати учасниками бойових дій в Афганістані та інших “гарячих” точках планети.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих.  Дякуємо всім, хто віддав свій час війні в Афганістані, тим, хто завжди приходив на допомогу - побратимам, матерям і дружинам, які чекали своїх героїв вдома.

Щиро бажаю кожному з вас, шановні учасники бойових дій на території інших держав, здоров’я, достатку, злагоди в родинах, щастя, добра і миру.

З повагою селищний голова Геннадій СУПРУН

До уваги жителів громади!

15.02.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт. Нові Санжари по вулиці Чкалова, провулках: Заворсклянський, Озерний, Луговий, магазин (восьмий), кафе (Кузнецов).

17.02.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт. Нові Санжари по вулицях: Носенка Івана, Короленка, Чкалова, провулках: Короленка, Ромашковий, ФОП Байбара – магазин.

19.02.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт. Нові Санжари по вулиці Чкалова, провулках: Заворсклянський, Озерний, Луговий, магазин (восьмий), кафе (Кузнецов).

До уваги жителів громади!

Ви маєте змогу ознайомитись з першою версією порталу з базовою інформацією для громадян щодо проведення вакцинації від COVID-19.

Переходьте за посиланням: https://vaccination.covid19.gov.ua

А також до вашої уваги відеоролик з профілактики інсульту за посиланням: https://www.facebook.com/1224124032/posts/10212827375338897/?sfnsn=mo.