Новини селищної ради

До уваги жителів громади!

Інформуємо, що 11.02.2021р. з 10.30 до 15.30 год в Новосанжарському районі надаватиме послуги Мобільний сервісний центр МВС Полтавської області (місце: майданчик (автомобільна стоянка) за адресою: Нові Санжари, вулиця Незалежності 34/1 (навпроти адмінбудинку Новосанжарської селищної ради).Послуги МCЦ МВС:– реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;– заміна посвідчення водія (при наявності медичної довідки);– видача міжнародного посвідчення водія;– прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.З детальною інформацією про надані послуги, ціну можна ознайомитися на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області http://pol.hsc.gov.ua/ Для отримання додаткової інформації звертайтеся за тел. (05344) 3-13-83

До уваги жителів громади!

100-річний ювілей!

100 років – це унікальна дата, яка дарується далеко не кожному. 

8-го лютого рясним снігопадом завітав 100-річний ювілей до жительки Нових Санжар Віри Григорівни НОВОГРЕЦЬКОЇ! 

 Поважну ювілярку цього дня вітали селищний голова Геннадій Супрун, начальник відділу соціального захисту населення Борис Федоренко, директор комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Наталія Бовкун, голова відокремленого підрозділу Організації ветеранів України Володимир Сальний, голова ради ветеранів селища Дмитро Павлик.

100-річний ювілей!

6 лютого минає шість років від дня загибелі нашого земляка, учасника бойових дій в зоні проведення АТО, Героя, побратима, сина – Олександра Мокляка. 

Олександр загинув після бою поблизу Чорнухине (Попаснянський район Луганська область) під час танкової атаки російських збройних формувань на взводно-опорний пункт «Віталій». Схилити голову перед світлою пам’яттю полеглого та покласти квіти до могили прийшов селищний голова Геннадій Супрун. 

Пам'ять про Олександра Мокляка навічно вкарбується у серцях жителів Новосанжарської громади. 

Герої не вмирають!  

До уваги жителів громади!

08.02.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт. Нові Санжари по вулицях: Короленка, Чкалова, провулках:  Короленка, Ромашковий, Заворсклянський, Озерний, Луговий, ФОП Байбара – магазин, магазин (восьмий), кафе (Кузнецов).

З 12.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт. Нові Санжари по вулиці Носенка Івана, «Антей».

12.02.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт. Нові Санжари по вулиці Чкалова, провулках: Заворсклянський, Озерний, Луговий, магазин (восьмий), кафе (Кузнецов).

До уваги жителів громади!