До уваги жителів громади!

Інформуємо, що 11.02.2021р. з 10.30 до 15.30 год в Новосанжарському районі надаватиме послуги Мобільний сервісний центр МВС Полтавської області (місце: майданчик (автомобільна стоянка) за адресою: Нові Санжари, вулиця Незалежності 34/1 (навпроти адмінбудинку Новосанжарської селищної ради).Послуги МCЦ МВС:– реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;– заміна посвідчення водія (при наявності медичної довідки);– видача міжнародного посвідчення водія;– прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.З детальною інформацією про надані послуги, ціну можна ознайомитися на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області http://pol.hsc.gov.ua/ Для отримання додаткової інформації звертайтеся за тел. (05344) 3-13-83

До уваги жителів громади!

02.02.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт. Нові Санжари по вулицях: Слюсарна, Вернадського (буд. №16-56), Носенка Івана, Короленка, Чкалова, провулках: Слюсарний,  Короленка.

З 8.00 до 12.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт. Нові Санжари по вулиці Шевченка (буд. №20/15 – перукарня «Марта», аптека, автомагазин, магазин одягу).

03.02.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт. Нові Санжари по вулицях: Нова, Вернадського (буд. №2,4,6), Центральна (перед автоколоною з правої сторони), провулках: Кустарний, Новий (буд. № 32, 69).

04.02.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт. Нові Санжари по вулицях: Слюсарна, Вернадського (буд. №16-56), Носенка Івана, Короленка, Чкалова, провулках: Слюсарний,  Короленка.

05.02.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт. Нові Санжари по вулицях: Чкалова (буд. №26), Нова, Вернадського (буд. №2,4,6), Центральна (перед автоколоною з правої сторони), провулках: Кустарний, Новий (буд. № 32, 69), Дорожній (буд. №1,2,3,7,9).

Шановні жителі Новосанжарської громади!

29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.

Саме тоді на Чернігівщині недалеко від залізничної станції Крути, що розташована за 130 кілометрів на північний-схід від Києва, добровольчий Студентський Курінь, що складався із 300 юнаків: студентів Університету імені Святого Володимира, новоствореного Українського Народного Університету та гімназисти Київських гімназій, відстоюючи право українського народу жити у власній державі, вступили в нерівний бій із більшовицькими військами, чисельність яких налічувала близько 5 тисяч. Бій тривав лише п’ять годин. У полон було захоплено і потім розстріляно 28 юнаків. Ціною свого життя юні герої зупинили наступ ворога на два дні.

Цей подвиг став  легендою, символом героїзму та жертовності  молодого покоління в  боротьбі за  свободу і незалежність українського народу, взірцем палкої любові та відданості Батьківщині.

Тож, вшануймо подвиг українських юнаків, які загинули, захищаючи свою державу. Відвага та самопожертва кількох сотень військових  курсантів, студентів, гімназистів стали справжнім прикладом для наступних поколінь борців за незалежність.

Пом’янімо ж звитягу та безстрашність усіх тих, хто впродовж століть віддавав своє життя за незалежність України й продовжує це робити сьогодні.

Пам’ятаймо наших героїв!

Слава Україні!