Ти студент навчального закладу України?
Тоді ця інформація для тебе!

Громадська спілка «Український народний контроль»  та інформаційний портал Kredit.House запрошують всю талановиту молодь взяти участь у конкурсі. Здійсни свою мрію – отримай Грант (стипендію) на навчання!

Умови конкурсу доволі прості. Більш детально ознайомитись з умовами  можна за  посиланням - https://kredit.house/contest/ua/

До уваги жителів громади!

25.01.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт. Нові Санжари по вулицях: Незалежності, Садова, Берегова, провулках: І Ярмарковий, Базарний, Береговий, Садовий.

28.01.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт. Нові Санжари по вулицях: Польова, Надії, Юрія Лобача,  провулку Польовий.

29.01.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт. Нові Санжари по вулицях Чкалова, Носенка Івана, провулках: Ромашковий, Рибальський.