Новини селищної ради

Шановнi жителi Новосанжарської громади!

Щиро вітаю вас із Днем Соборності України!

22 січня 1919 року відбулась історична подія - українські землі об'єднались у єдину державу. Соборність України втілила в життя прагнення до єднання наших предків,які століттями були розділені і поневоленні різними імперіями. 

Соборність України - це духовна єдність та згуртованість усіх громадян, незалежно від національності та регіону проживання. Тож, ми не маємо права втратити нашу державність, яка так важко створювалась. Особливо сьогодні, коли захисники України відстоюють незалежність і соборність нашої країни. 

Сьогодні ми маємо пам'ятати кожного,хто боровся за неподільну соборну Україну. Це Герої Небесної Сотні, учасники Революції Гідності,АТО та ООС, а також наші героїчні предки.

З нагоди Дня Соборності зичу вам здоров'я, добробуту,злагоди,миру і непохитної віри у гідне майбутнє нашої держави та нашого краю. 

З повагою селищний голова Геннадій СУПРУН.

Шановні жителі громади!

Від усієї душі вітаю всіх із світлим святом Водохреща!


Хрещення Господнє – одне з найдревніших і найбільш шанованих християнських свят. Здавна цей день вважався святом оновлення та очищення душі і тіла. Саме тому Хрещення шанують на рівні з Різдвом і відзначають його святковими молитвами, освяченням води та купанням.

   Нехай це свято стане для нас часом духовного оновлення, преображення внутрішнього світу.

   Нехай з кожною краплею святої води прольється спокій в наші душі, а серця очистяться від усього недоброго і наповняться любов’ю, миром та великим бажанням бути гідними людьми.

У цей світлий день бажаю всім міцного здоров’я, достатку, благополуччя і миру над головою.

Нехай Божа благодать торкнеться кожного з нас.

З роси і води вам!

З повагою, селищний голова   Геннадій СУПРУН

До уваги жителів громади!

20.01.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт. Нові Санжари по вулиці Чкалова, буд.№ 1-29, провулках Озерний, Заворсклянський.

21.01.2021-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у смт. Нові Санжари по вулиці Чкалова, буд.№ 22-59, провулку Чкалова.