Питання теплотраси в ЦРЛ

22 грудня селищний голова Геннадій Супрун, голова Новосанжарської райдержадміністрації Владислав Васюта та народний депутат Костянтин Касай пересвідчилися якістю проведеного ремонту теплотраси районної лікарні.

Наявна теплотраса експлуатується більше сорока років. Протягом останніх років виникали численні пориви, що призводили до втрат теплової енергії, води.

Питання належного функціонування закладів охорони здоров’я є пріоритетними завданнями як місцевої влади, так і керівництва держави. Протягом останніх років за підтримки районної ради та райдержадміністрації було проведено ряд заходів по енергозбереженню, а саме заміна вікон та дверей; встановлення нових мережевих насосів та автоматики в котельні. Кошти державної субвенції на соціально-економічний розвиток району в сумі 2 млн. 500 тис. грн., були залучені за підтримки народного депутата Костянтина Касая.

На завершення зустрічі був обговорений ряд важливих питань подальшої співпраці щодо підтримки медичного закладу.

Питання теплотраси в ЦРЛ

Цього року у зв’язку із запровадженням в Україні карантинних заходів у період із 19 грудня по 28 лютого, традиційного офіційного відкриття головної ялинки в селищі не буде.

Відповідно до карантинних обмежень, які вступили у дію з 00.00 год. 19 грудня, проводити будь-які загальномасові заходи заборонено. Такі обмеження застосовуються задля недопущення поширення коронавірусу.

Та все ж, традиційно, на площі Народній головна ялинка селища буде  сяяти  у вечірній час та радуватиме новосанжарців  і гостей селища протягом усіх Новорічних та Різдвяних свят.

Шановні працівники енергетичної галузі!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем енергетика!

День енергетика – це дата, яка об’єднує багато поколінь енергетиків і молодих спеціалістів, які лише починають свій професійний шлях, і досвідчених фахівців, які вже відбулися професійно, і ветеранів галузі, на яких ви рівняєтесь.

Завдяки вам працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, ви створюєте світло і затишок у кожній оселі. Щодня, щогодини ви виконуєте свою професійну справу з повною віддачею всіх своїх знань, вміння, найкращих якостей душі.

Тож бажаю стабільної, безаварійної роботи, удачі та всіх благ людям, від яких залежить світло і тепло в оселях рідного краю. Нехай вам завжди світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові! Нехай життя кожного з Вас буде наповнене енергією світла!

З повагою, селищний голова Геннадій СУПРУН

Селищний голова Геннадій Супрун спільно з директором районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ігорем Романцем привітав представника дитячого будинку сімейного типу родини Бровко з Наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим та вручив цінні подарунки!

Шановні жителі громади!

В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей, тих, хто найбільше потребує любові та турботи.

Це світле і радісне свято першим приходить до нас як добра зимова казка, сповіщаючи наближення Нового Року та Різдва Христового. Воно дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі почуття надії і любові, надихає на добрі справи і милосердя до інших.

У День Святого Миколая хочу побажати кожній родині добра та щастя. Нехай тепло і ласка не покидає ваші оселі, а Святий Миколай приносить тільки радість.

Нехай цьогорічне свято запам'ятається усім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями.

Зі святом!

З повагою, селищний голова Геннадій СУПРУН