До уваги жителів громади!

Інформуємо, що 24.12.2020 з 10.30 до 15.30 год в Новосанжарському районі надаватиме послуги Мобільний сервісний центр МВС Полтавської області (місце: майданчик (автомобільна стоянка) за адресою: Нові Санжари, вулиця Незалежності 34/1 (навпроти адмінбудинку Новосанжарської селищної ради).Послуги МCЦ МВС:– реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;– заміна посвідчення водія (при наявності медичної довідки);– видача міжнародного посвідчення водія;– прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.З детальною інформацією про надані послуги, ціну можна ознайомитися на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області http://pol.hsc.gov.ua/ Для отримання додаткової інформації звертайтеся за тел. (05344) 3-13-83

До уваги жителів громади!

21.12.2020-го року та 23.12.2020-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають: по вулицях Весняна, Надії, Юрія Лобача, Володі Дубініна, Лялі Убийвовк, Надії Курченко, провулках Рибальський, Польовий, водонапірна башта.

До уваги жителів громади!

17.12.2020-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання буде відключено ПАФ «Обрій» у с.Руденківка.

17.12.2020-го року з 13.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Шедієве по вулицях Вишнева, Садова, Миру, Молодіжна.

18.12.2020-го року з 8.00 до 16.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Руденківка по вулицях Грушевського, Горіхова, буд. 3, сільська рада, клуб.

До уваги жителів громади!

Чорнобильська катастрофа – найбільша за всю історію ядерної енергетики. В житті українців Чорнобиль є незаживаючою раною болю і втрат. Масштаби лиха та важкість наслідків стали найтяжчими в історії нашої планети. Героїзм ліквідаторів врятував мільйони життів, врятував світ.  Ціною свого життя і здоров’я, під великими дозами опромінення вони зупинили невидимого і дуже підступного ворога. На жаль, не всі вийшли з того пекла живими, багатьох не стало згодом.

Сьогодні в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Схилити  голови перед подвигом учасників ліквідації наслідків катастрофи на ЧАЕС та покласти квіти до підніжжя пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля» прийшли селищний голова Геннадій СУПРУН, голова Новосанжарської РДА Владислав ВАСЮТА, представники селищної ради, районної державної адміністрації та громадської організації «Союз Чорнобиль України» на чолі з Олексієм Дерев’янко.

Шановні ліквідатори!

Щорічно 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Цей день не тільки свічка пам’яті на честь загиблих товаришів, а й визначна дата, що згуртувала величезну кількість людей перед лицем великої біди.

Нині ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

Тож, шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС  щиро бажаю всім вам та вашим родинам Божого благословіння, міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!

А тим, кого з нами вже немає – вічна і світла пам’ять…

З повагою, селищний голова  Геннадій СУПРУН