До уваги жителів громади!

14.12.2020-го року з 8.00 до 13.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Руденківка по вулиці Горіхова, сільська рада, клуб.

З 11.00 до 17.00 по вулицях: Грушевського, Молодіжна.

14.12.2020-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Крута Балка по вулиці Польова, «ТОВ «Востокстройгаз».

14.12.2020-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Клюсівка по вулицях: Живилівська, Перемоги, Ювілейна, Лугова, провулках: Рибачий, Квітковий.

До уваги жителів громади!

Інформуємо, що 24.12.2020 з 10.30 до 15.30 год в Новосанжарському районі надаватиме послуги Мобільний сервісний центр МВС Полтавської області (місце: майданчик (автомобільна стоянка) за адресою: Нові Санжари, вулиця Незалежності 34/1 (навпроти адмінбудинку Новосанжарської селищної ради).Послуги МCЦ МВС:– реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;– заміна посвідчення водія (при наявності медичної довідки);– видача міжнародного посвідчення водія;– прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.З детальною інформацією про надані послуги, ціну можна ознайомитися на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області http://pol.hsc.gov.ua/ Для отримання додаткової інформації звертайтеся за тел. (05344) 3-13-83

До уваги жителів громади!

10.12.2020-го року з 12.00 до 16.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають: по вулицях Піщана, Соборності, Шевченка, Пролетарська, Святотроїцька, по провулках Піщаний, Робітничий.

11.12.2020-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають по вулиці Маджарянська.

До уваги жителів громади!

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях, як орган уповноважений управляти державним майном, повідомляє про проведення в електронній торговій системі ProZorо.Продажі аукціону з умовами з продажу об’єкта державної власності малої приватизації:

Окремого майна – нежитлової будівлі загальною площею 103,3 кв.м., за адресою: Полтавська обл., Новосанжарський р-н, смт Нові Санжари, вул. Незалежності, 35/14, що знаходиться на балансі Головного управління статистики у Полтавській області (код ЄДРПОУ 02361892), орган управління – Державна служба статистики України.

Електронний аукціон з продажу об’єкта відбудеться 23 грудня 2020 року.

Час проведення аукціону – 11:44. Стартова ціна – 374 200,00 грн.

Детальна інформація про об’єкт:  https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2020-12-02-000012-2.

Для участі в аукціоні потенційним покупцям необхідно зареєструватися на будь-якому із підключених до системи Прозорро.Продажі майданчиків.

Детальна інформація про електронні майданчики: https://prozorro.sale/info/elektronni-maidanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

Шановні жителі громади, депутати селищної ради, члени виконавчого комітету, активісти, працівники виконавчого апарату селищної ради!

День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, які вболівають за проблеми Новосанжарської селищної об'єднаної  територіальної громади, дбають про її розквіт і зростання.

Тому, в цей день, хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу – працюємо задля добробуту людей, робимо нашу громаду кращою.

Хочу наголосити на важливості активної громадянської позиції кожного мешканця нашої громади.  Місцеве самоврядування – це влада кожного з вас, це можливість будувати громаду, в якій захочуть залишитись жити наші діти та онуки!

Ще хотілось би акцентувати на тому, що місцеве самоврядування, в першу чергу, – та річ, яка дозволяє усім мешканцям громади на власному прикладі показувати, як дбати про свою домівку та, безумовно, про рідну громаду.

Нехай цей урочистий день додасть усім сил і наснаги на добрі справи, впевненості у завтрашньому дні, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя рідної громади!

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній  родині, кожному мешканцю громади миру, достатку, любові і здоров`я!

Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідної громади та спільна праця на її благо додають сили і наснаги!

З повагою,селищний голова            Геннадій СУПРУН

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом -  Днем Збройних Сил України. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких.

Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з вас - це справа всього життя.На жаль, сьогодні професія військовослужбовця стала дуже небезпечною, адже військові української армії, ризикуючи власним життям, відстоюють право на мирне життя, суверенітет і незалежність нашої Батьківщини.

У нелегкий для країни час ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку, гідно та віддано служите українському народові.

Хочу висловити вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах збройних сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Вірю, що українські військовослужбовці й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави.

Від щирого серця бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, добра та щастя, мирного неба над Україною!Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху.

З повагою,селищний голова                        Геннадій СУПРУН