Шановні жителі Новосанжарської громади!

У зв’язку з проведенням у 2020-му році Всеукраїнського перепису населення, виконавчий комітет Новосанжарської селищної ради звертається з проханням подбати про встановлення на фасадах житлових будинків адресних табличок з номером та назвою вулиці чи провулку.

Це дасть змогу знайти необхідну адресу не лише тому, хто проводитиме перепис населення, а й у разі потреби – бригаді швидкої допомоги, рятувальникам, працівникам поліції.

Також звертаємось до керівників установ та організацій, приватних підприємств та підприємців з проханням встановити таблички з номерами та назвами вулиць на фасадах приміщень.

На виконання Програми діяльності кабінету Міністрів України затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29  вересня 2019 року № 849 та з метою підвищення рівня цифрових навичок кожного українця Міністерство цифрової трансформації України запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом освітні серіали. Наразі на платформі доступний новий онлайн-курс  «Стартуй стартап» (https://osvita.diia.ua/courses/startuj-startap).

Серіал дає практичні знання про те, як зробити свій стартап від ідеї до реалізації. Після його перегляду є можливість:

—     Розуміти, що таке стартап і чим він відрізняється від класичного бізнесу;

—     Зрозуміти, хто може допомогти зробити стартап;

—     Зрозуміти, як робити перші кроки для створення стартапу;

—     Віднайти оптимальну бізнес-модель;

—     Навчитися інструментів стартаперів-канва, кастдев та інших;

—     Зрозуміти, як робити МVP;

—     Навчитися пічтити;

За будь-якими питаннями можна звертатись до фахівця Міністерства цифрової трансформації  України Вікторії Хомутської ( homutska@thedigital.gov.ua).

Обирай Свободу рідному народу!

Обирай Свободу і добро ідей!

Обирай Свободу Заходу і Сходу,

Обирай Свободу для усіх людей!

Україна – це територія  гідності й свободи. Такою її зробила не одна, а дві революції  - Майдан та Революція Гідності. Українці пройшли надзвичайно важкий іспит і продемонстрували свою згуртованість, гідність, своє прагнення до свободи.

Після Майдану і до цих  пір на території нашої держави немає спокою, розпочалися військові дії на Сході України. Вічною раною на серці кожного українця буде пам’ять  про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО. Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього  дня, хто спить у незнаних і безіменних могилах, цвіту нашого народу, його славним синам та донькам,  які у розквіті сил віддали свою молодість, і, найдорожче, життя -  вічна пам’ять та доземний уклін.

Нині ми йдемо шляхом свободи й верховенства права і маємо гідно відповідати на всі виклики часу.

Зичу всім нам міцного здоров‘я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сил та наснаги в усіх ваших справах. Будьмо гідними нащадками борців за свободу України!
Слава Україні! Слава Героям! Слава всьому великому  мудрому та працьовитому українському народові!

З повагою селищний голова Інна Коба

20 листопада відбулася сорокова позачергова сесія Новосанжарської селищної ради сьомого скликання.Напередодні сесії працювали постійні комісії селищної ради. На пленарне засідання прибуло 16 депутатів із 26 обраних, розглянуто 7 питань порядку денного. Сесія пройшла в обстановці конструктивного діалогу.

До уваги жителів громади!

23.11.2020-го року з 8.00 до 10.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають: по вулицях Нова, Ювілейна, провулку Новий.З 8.00 до 13.00 будуть відключені абоненти, що проживають: по вулиці Слюсарна, №1.24.11.2020-го року та 25.11.202-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти с.Зачепилівка, що проживають: по вулицях Берегова, Бузкова, Козацька, Миру, Дорожна, Кругла, провулок Озерний.

До уваги жителів громади!