Новини селищної ради

До уваги жителів громади!

Інформуємо, що 26.11.2020 з 10.30 до 15.30 год в Новосанжарському районі надаватиме послуги Мобільний сервісний центр МВС Полтавської області (місце: майданчик (автомобільна стоянка) за адресою: Нові Санжари, вулиця Незалежності 34/1 (навпроти адмінбудинку Новосанжарської селищної ради).Послуги МCЦ МВС:– реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;– заміна посвідчення водія (при наявності медичної довідки);– видача міжнародного посвідчення водія;– прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.З детальною інформацією про надані послуги, ціну можна ознайомитися на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області http://pol.hsc.gov.ua/ Для отримання додаткової інформації звертайтеся за тел. (05344) 3-13-83

До уваги жителів громади!

ОГОЛОШЕННЯ

Інформуємо, що 26.11.2020 з 10.30 до 15.30 год в Новосанжарському районі надаватиме послуги Мобільний сервісний центр МВС Полтавської області (місце: майданчик (автомобільна стоянка) за адресою: Нові Санжари, вулиця Незалежності 34/1 (навпроти адмінбудинку Новосанжарської селищної ради).Послуги МCЦ МВС:– реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;– заміна посвідчення водія (при наявності медичної довідки);– видача міжнародного посвідчення водія;– прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.З детальною інформацією про надані послуги, ціну можна ознайомитися на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області http://pol.hsc.gov.ua/ Для отримання додаткової інформації звертайтеся за тел. (05344) 3-13-83

Проєкт міжнародної технічної допомоги «Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)», що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл планує 20 листопада 2020 року з 15:00 до 17:00 провести онлайн-зустріч та презентувати проєкти допомоги для мікро, малих і середніх агропідприємств та сільських громад Полтавської області.

Метою програми є прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП).

Програма USAID АГРО пропонує ряд інструментів для мікро, малих і середніх агровиробників та сільських громад, з тим щоб збільшити продуктивність та доступ до ринків для агро ММСП, удосконалити підтримуючі функції у агросекторі (доступ до фінансування, іригація, агро-лабораторні і ветеринарні послуги, впровадження систем якості і безпечності продукції та інші), а також удосконалити нормативно-правову базу у аграрному секторі. Програма USAID АГРО допоможе збільшити доходи с/г ММСП і їхній доступ до фінансування та створити в Україні справедливий і прозорий ринок с/г земель, що зменшить корупцію в аграрному секторі.

Запрошуємо виробників і переробників продукції у секторах овочів, фруктів, ягід, молока, м’яса, домашньої птиці (окрім курятини), аквакультури та солодощів взяти участь у вищевказаному заході.

Учасникам необхідно зареєструватися за наступним посиланням: https://form.typeform.com/to/Gi38GwA4.

Після реєстрації з’явиться можливість отримати запрошення із посиланням на зустріч та програму заходу.

З додаткових питань звертатися до Департаменту за телефонами: (0532) 60 93 48 та (0532) 56 16 95.

Багато красивих слів сказано про осінь. Це пора, що дає натхнення та милування. Крім цього осінь ще й пора невтомної праці. Дбайливий господар обов’язково прибере город, вигребе листя, обріже кущі та дерева, готуючи їх до зимового відпочинку. Внаслідок цих робіт накопичуються рослинні рештки, ростуть купи від опалого листя. Куди все це дівати?

Палити? Тоді Санжари задихнуться від кіптяви вогнищ. А це, до речі, ще й протизаконно та карається адміністративним кодексом.

Накопичувати? В цьому разі селище перетвориться на міні-сміттєзвалище.

Завдячуючи правильній господарській позиції Новосанжарської селищної ради та голови зокрема, це питання знайшло своє вирішення в інший -найкращий спосіб.

Тільки уявіть собі, як це зручно, коли вантажівка проїжджаючи повз двір, забирає кожну складену купу рослинних решток.

«Фантазії ідеалістів», - подумає хтось. «Та ні, це - реалії життя Новосанжарської громади», - відповідально заявимо ми.

Тож, шановні новосанжарці! Цінуйте все те, що робиться задля вашого комфорту. Вантажівка, що надає дану послугу для мешканців громади абсолютно безкоштовно, здійснює свій маршрут по ЧЕТВЕРГАМ ТА П’ЯТНИЦЯМ. Тож, не варто накопичувати сміття, скажімо, у вихідні чи в понеділок. Від куп, що не радують око привабливістю, заважають пішоходам, а подекуди і утруднюють проїзд транспорту, благоустрій селища не стане кращий. Про продумані вчинки деяких новосанжарців додати до купи рослинних решток,  ще і їстівні відходи, котрі згодом розтягують собаки, ми сьогодні промовчимо.

Поки що чемно прохаємо вас, шановні жителі громади, очищаючи власні двори, не забруднювати при цьому наш спільний дім, а виносити непотріб хоча б в переддень очікуваного маршруту.

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Щиро вітаю вас із Днем працівників із професійним святом, яке об’єднує журналістів, режисерів, операторів, листонош, видавців, інженерів – усіх, хто, створюючи телевізійну картинку та забезпечуючи якісний радіоефір, задовольняє потреби суспільства в об’єктивній інформації. Саме ви об’єднуєте людей між собою та з усім світом, стираєте кордони між країнами, робите життя цікавим та зручним. Бажаю вам професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, надійних партнерів, вірних друзів та колег. Будьте у своїй роботі небайдужими і переконливими, змістовними та об’єктивними. Хай у ваші родини разом із добрими новинами приходять гарний настрій та оптимізм. З повагою селищний голова Інна Коба

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

До уваги жителів громади!

18.11.2020-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають: по вулицях Носенка Івана, Короленка, Чкалова, Зарічанська, Лісна, Весняна, Надії, Юрія Лобача, Володі Дубініна, Лялі Убийвовк, Надії Курченко, Молодіжна, Гагаріна, Нова, по провулках Ромашковий, Короленка, Зарічанський, Рибальський, Польовий.19.11.2020-го року з 8.00 до 13.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають: по вулицях Нова, Ювілейна, Автомобілістів, Гоголя, Пушкіна, Центральна (від автостанції до автоколони), по провулках Новий, Спортивний, Шкільний.

До уваги жителів громади!