Підготовка троянд до зими

Як відомо, праця облагороджує. А праця, пов'язана із організацією вдалої зимівлі новосанжарських троянд тим більше – так вважають наші комунальники і працівники відділу благоустрою Новосанжарської селищної ради.

Підготовка троянд до зими

До уваги жителів громади!

Інформуємо, що 26.11.2020 з 10.30 до 15.30 год в Новосанжарському районі надаватиме послуги Мобільний сервісний центр МВС Полтавської області (місце: майданчик (автомобільна стоянка) за адресою: Нові Санжари, вулиця Незалежності 34/1 (навпроти адмінбудинку Новосанжарської селищної ради).Послуги МCЦ МВС:– реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;– заміна посвідчення водія (при наявності медичної довідки);– видача міжнародного посвідчення водія;– прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.З детальною інформацією про надані послуги, ціну можна ознайомитися на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області http://pol.hsc.gov.ua/ Для отримання додаткової інформації звертайтеся за тел. (05344) 3-13-83

До уваги жителів громади!

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом - Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва – всіх тих, хто присвятив себе благородній справі - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу!Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.Ваше професійне свято – це ще одна нагода подякувати вам за майстерність, творчість та активну культурно-просвітницьку діяльність, за талант та відданість роботі. Від усієї душі вдячна вам за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури, невтомний творчий пошук, завдяки якому звершуються великі діяння. Здоров'я, добра, благополуччя Вам і Вашим сім'ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою селищний голова Інна Коба

Черг не має – оформити біометричні документи зручно та доступно!

Якщо запланували оформити ID-картку або паспорт громадянина України для виїзду за кордон - у підрозділах Міграційної служби Полтавщини радо чекають на вас.

Отже, для зручності рекомендуємо обрати для себе один із способів запису в електронну чергу.

По-перше, записатися можна на зручну дату та час, навіть не виходячи з дому – через онлайн-сервіс «Електронна черга» на сайті Державної міграційної служби України за посиланням   https://dmsu.gov.ua/services/online.html або за допомогою чат-бота ДМС у Viber/Telegram за посиланням https://dmsu.gov.ua/services.html

По-друге, безпосередньо в територіальному підрозділі міграційної служби:
у поточну чергу "сьогодні на сьогодні" (талон видається без визначеного часу, але з ГАРАНТОВАНИМ прийомом У ДЕНЬ ЗВЕРНЕННЯ) або наперед із зазначенням обраного часу.

По-третє, для кожного способу запису (онлайн або в підрозділі) система бронює приблизно по 1/3 місць. Такий квотний розподіл враховує інтереси тих відвідувачів, які з різних причин не можуть скористатися е-сервісом або хочуть оформити документ у ДЕНЬ ЗВЕРНЕННЯ – місця є.

Якщо в територіальному підрозділі міграційної служби термінал для роботи з електронною чергою ще не встановлено, то попередній запис здійснюється через онлайн-сервіс на сайті ДМС, а решта місць резервується для прийому відвідувачів у порядку «живої черги».

Вкотре, просимо громадян під час відвідування підрозділів служби дотримуватись рекомендацій МОЗ України.

Виникли питання - звертайтеся на номер телефону «гарячої лінії» (0532)60-89-69 або  у соціальній мережі Facebook УДМС України в Полтавській області https://www.facebook.com/udmspl

Доступність, якість та комфорт для відвідувачів – пріоритет у роботі Міграційної служби Полтавщини!

Чекаємо на вас!

Черг не має – оформити біометричні документи зручно та доступно!

До уваги жителів громади!

09.11.2020-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають: по вулиці Садова, провулку Дачному.