29.10. 2020-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають: по вулицях Носенка Івана, Короленка, Чкалова, Зарічанська, Лісна, Весняна, Надії, Юрія Лобача, Дубініна, Лялі Убийвовк, Надії Курченко, Молодіжна, Гагаріна, Нова, провулках Ромашковий, Зарічанський, Рибальський, Польовий, «Антей», «Дружба», ФОП Байбара, молитовний будинок, ФОП Охналь.

30.10. 2020-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають: по вулицях Весняна, Надії, Юрія Лобача, Дубініна, Лялі Убийвовк, Надії Курченко, Садова провулках Рибальський, Польовий, Дачний, ФОП Охналь.

Шановні жителі Новосанжарської громади!Від щирого серця вітаю вас з Днем визволення України від нацистських загарбників!В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних.Бажаю всім жителям Новосанжарської громади добра і здоров'я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідного краю, зміцнення і розбудови незалежної Української держави.

З повагою – селищний голова Інна КОБА

До уваги жителів громади!

27.10. 2020-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають: по вулицях Носенка Івана, Короленка, Чкалова, Зарічанська, Лісна, провулках Ромашковий, Зарічанський, «Антей», «Дружба», ФОП Байбара, молитовний будинок.У с.Зачепилівка: по вулицях Молодіжна, Пушкіна, Сонячна, Миру, провулку Річковий.28.10. 2020-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають: по вулиці Садова, провулку Дачному.

До уваги жителів громади!

26.10. 2020-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають: по вулицях Дружби, Затишна, Шкільна.

Згадуючи все найкраще

Наче зовсім недавно для кожного працівника Новосанжарської селищної ради четвер ототожнювався із явкою на роботу на півгодини раніше для подальшого обов’язкового вуличного прибирання. Цю добру традицію порушив введений на території селища карантин, спричинений поширенням коронавірусної інфекції.

Сьогодні працівники Новосанжарської ОТГ, згадуючи все найкраще, взялися за мітли, лопати, відра і прибрали прилеглі до адмінприміщень території.