На території Новосанжарської селищної ради діє підприємство по виробництву сухариків на будь-який смак. Нещодавно директор підприємства М. І. Власюк звернувся до Новосанжарської селищної ради із пропозицією – передати власну продукцію воїнам, які перебувають в зоні ООС. Житель села Соколова Балка Сергій Бровко також долучився до благородної справи, передавши будівельні скоби, такі потрібні нашим воякам для будівництва бліндажів. Новосанжарська селищна рада підтримала благодійні ініціативи і стараннями громадських активістів Руслана Корнієнка, Олександра Чубарова та Георгія Сьоміна були знайдені волонтери, які і доставлять все це в поки що неспокійну Мар'їнку.

20.10. 2020-го року з 8.00 до 12.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають: по вулиці Молодіжна, Ювілейна, Гагаріна та провулок Ювілейний, з 12.00 до 17.00 по вулиці Автомобілістів, Гоголя, Пушкіна, Центральна, провулки Спортивний, відділ освіти, Новосанжарський інклюзивний центр, Новосанжарський СТК, ФОП Сліпко Ж.М., ФОП Скубій А.В., ФОП Пустовий Р.А.- Нова Почта, ФОП Матірна В.О., АВТОм-н Гараж, ФОП Булочніков.

Сьогодні відзначає поважний 96 річний ювілей жителька Нових Санжар Носенко Поліна Олександрівна.

Про життєвий шлях цієї жінки можна розповідати довго, наче переповідаючи цікаву книгу. Радість дитячих та юнацьких років була затьмарена голодними 32-33 роками. Молоді літа – воєнним лихоліттям Другої Світової. А зрілість – післявоєнною відбудовою. Та Поліна Олександрівна ніколи не падала духом. Разом із чоловіком Іваном Васильовичем  вдалося побороти всі життєві труднощі та негаразди.

Сьогодні секретар Новосанжарської селищної ради Олена Вовк та голова ради ветеранів селища Дмитро Павлик привітали Носенко Поліну Олександрівну з днем її народження, а та в свою чергу, як і зазвичай, вразила своєю бурхливою енергією, оптимізмом та надзвичайною пам’яттю.

Шановна громадо!

Щиро вітаю Вас із світлою Покровою Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва та Днем захисника України!

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь і давні українські традиції.

Пресвята Богородиця вважається покровителькою і заступницею козацтва та всіх українців, тому День захисника України уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі протягом всієї багатовікової української історії.

Ми воїни. Не ледарі. Не лежні.

І наше діло праведне й святе.

Бо хто за що, а ми за незалежність.

Отож нам так і важко через те.

Від усієї душі висловлюю щиру вдячність, любов і повагу Вам – захисники України. У глибокій скорботі схиляю голову перед пам’яттю тих, хто віддав молоді життя за свободу і волю України, розділяю вічну печаль матерів, які втратили частку своєї душі – Синів-Героїв. Вічна їм слава і пам’ять.

Сердечно бажаю Вам здоров’я та твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя та надійного тилу в родині. Нехай завжди у Вашому житті знаходиться місце для шляхетних вчинків і подвигів, сміливості і красивих перемог!

За нашу рідну Україну,

Що зберегли за всі віки –

Низький уклін і тричі "СЛАВА!"

Українські захисники!

З повагою, селищний голова Інна Коба.