30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек!

Шановні бібліотекарі та всі, хто цінує книгу!

Щиро вітаю вас із Всеукраїнським днем бібліотек!

Бібліотеки завжди були осередками, де зберігаються знання і накопичений досвід людства, місцем, де цей безцінний скарб готовий до того, аби його перейняло нинішнє покоління. А самих бібліотекарів не даремно називають вірними збирачами духовних скарбів, провідниками у світ нового і непізнаного,  помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості.

Шановні бібліотекарі!

Бажаю вам міцного здоров’я, натхнення, радості, добра, бути невтомними і наполегливими у ваших прагненнях до ідеалу і гармонії.

З повагою – селищний голова Інна Коба

30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек!

27 вересня відзначається Всеукраїнський день дошкілля - свято дитячої посмішки, щастя, щирості і теплоти.

Шановні працівники дошкільних навчальних закладів!

Сердечно вітаю вас із професійним святом!

Бажаю вам нескінченного терпіння, щастя, достатку, радості та добробуту! Ви особливі, адже, незважаючи на втому, васне втомлює дитячий галас, а тільки надихає на нові ідеї створити щось власними руками: намалювати, сплести, виліпити і зробити багато чого такого, що зачаровує і дивує силою злету людської фантазії.

Хай же не черствіють ваші душі, не старіє оптимізм, не зникають з облич привітні усмішки!

За те що горнеться до Вас дитина,

Вважає другом, цілковито довіряє

І шепотить свою дитячу таємницю, –

Хай Божа сила Вас оберігає!

За працелюбність, доброту, уважність,

Ласкаву усмішку, терпіння,

Коли навколо пустощі і гамір, –

Здоров’я Вам, наснаги і везіння!

Хай вдячні будуть мами й тата,

Допомагають у складну хвилину

За те, що в Ваші руки довіряють

Свій найцінніший скарб – дитину!

Хай сонячно на серці завжди буде,

На добрі справи кожен день багатий,

Хай поважають і цінують люди!

Ми Вас вітаєм з професійним святом!

З повагою – селищний голова Інна КОБА

23-го вересня ми святкуємо день народження нашого найкращого у світі селища, адже саме цього дня 77 років тому Новосанжарщина була визволена від нацистського поневолення.

Пам’ять про ті випробування живе в серці кожного новосанжарця, ветерана війни і тилу, кому довелося пройти смертельне пекло фронту, втратити рідних і близьких, запам’ятати біль, муки і приниження людської гідності.

Саме тому, кожного року збираємося біля пам’ятника Слави та вшановуємо воїнів-визволителів. От і сьогодні, враховуючи всі карантинні обмеження, працівники Новосанжарської селищної ради на чолі з  Валентином Івашиною поклали квіти до підніжжя пам’ятника Слави та вшанували всіх полеглих хвилиною мовчання.

Щиро, від усього серця, яке сповнене гордості за наше селище і поваги до вас, – від усього колективу виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради вітаємо усіх із Днем нашого селища!

Це свято кожного новосанжарця, який своєю працелюбністю, успішним навчанням, високими досягненнями у спортивній, культурній та мистецькій сферах створює матеріальне та духовне сьогодення селища, змінює на краще обличчя наших рідних Нових Санжар.

Висловлюємо слова великої вдячності усім новосанжарцям за любов та вірність рідному селищу! Віримо, що попереду щасливе майбутнє. Тому, усім бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших мрій. Бажаємо палкого патріотизму, бо це почуття – то є повага до свого ближнього та безмежна любов до свого селища, де ти народився та живеш.

Ми звикли святкувати день народження селища з концертами, розвагами, атракціонами і масовими гуляннями, але на жаль, карантин вніс свої корективи. Впевнені, що всі тимчасові негаразди ми обов’язково подолаємо та досягнемо всіх мрій.

Нехай у нашому селищі панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожній родині – затишок, мир та любов!

Хай квітнуть наші рідні Нові Санжари!