Шановна Новосанжарська громадо!

Цими осінніми днями наше чарівне селище, Нові Санжари, святкує свій день народження. Це подія, що покликана об’єднати наше минуле, сьогодення і майбутнє. Це свято тих, хто працює на підприємствах, будує, ремонтує, прибирає, готує, вчить і виховує наших дітей, хто лікує нас та залучає до культурних цінностей. Це свято – усіх нас – кого переповнює радість і гордість за нашу спільну, затишну домівку.

У цей чудовий день бажаю, щоб наше селище завжди було охайним, квітучим, комфортним, безпечним та багатим, а життя кожної родини – сповнене душевного тепла, радості і достатку.

Нехай любов та взаємопорозуміння живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній сім’ї.

77 років тому Новосанжарщина була визволена від нацистських окупантів. Ми низько схиляємо голови перед мужністю, героїзмом і світлою пам’яттю загиблих, віддаємо данину поваги воїнам-визволителям, солдатським вдовам, усім, хто захищає нас сьогодні, відстоюючи мир, де кується наша українська міць.

Низький уклін Вам та велика шана за самовіддану працю, за любов до рідного селища, за невичерпаний щоденний внесок у розвиток і добробут громади!

Наше рідне селище змінюється: стає кращим, тому тримайтеся його вірним серцем.

Я бажаю Новим Санжарам процвітання, усім вам мудрості і розуміння того, що будь-яка справа можлива, якщо є праця і повага.

Бережіть себе! Бережіть наше рідне селище! Бережіть нашу неньку Україну!

З повагою селищний голова Інна Коба

У зв’язку з погіршення ситуації щодо захворювання на COVID-19 в Новосанжарському районі головна лікарка КНП «Новосанжарська центральна районна лікарня» Гиря О.В. звертається із клопотанням про залучення будь-якої благодійної допомоги для створення у лікарні необхідних запасів дезінфекційних засобів, засобів індивідуального захисту медичних працівників та продуктів харчування для організації лікувального харчування хворих.

Прохаємо небайдужих приватних підприємців, аграріїв, товаровиробників надати благодійну фінансову допомогу закладу охорони здоров’я Новосанжарського району – КНП «Новосанжарська центральна районна лікарня» для запобігання поширенню захворювання на  COVID-19.

Благодійну допомогу (деззасоби, засоби індивідуального захисту, продукти харчування) доставляти безпосередньо в КНП «Новосанжарська ЦРЛ» (головна лікарка Гиря Ольга Василівна – тел. 095-460-71-86).

Перерахунок коштів можливо здійснити за такими реквізитами:

Розрахунковий рахунок UA 283314010000026008054204912

в Полтавському ГРУ АТ КБ «Приватбанк»

Код ЄДРПОУ 01999425

До уваги жителів громади!

22.09. 2020-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають: по вулицях: Дружби, Затишна, Шкільна (включаючи водонапірну башту).

До уваги жителів громади!

У рамках реалізації комунікаційної стратегії Державної служби якості освіти України, з метою сприяння ідентифікації та впізнаваності Служби як центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері освіти, зокрема з питань забезпечення якості освіти та якості освітньої діяльності, здійснення державного нагляду (контролю) за закладами освіти щодо дотримання ними законодавства до вашої уваги логотип Служби (банер) та посилання https://www.sqe.gov.ua